Main menu

Нова петиція: Батьківська рада просить створити комфортні умови у шкільних вбиральнях

Слайд12 c7f5eЧлени Батьківської ради, що була створена навесні цього року при Управлінні освіти Бахмутської міської ради, просять мешканців громади підписати петицію – підтримати вимогу щодо облаштування шкільних туалетів кабінками з дверима. На сьогодні петицію підтримали 55 осіб. Для того, щоб петицію розглінули депутати Бахмутської міської рали треба зібрати 250 підписів. Петиція буде активна ще 21 день. 

У петиції зазначено, що не всі діти Бахмутської громади можуть наразі користуватися комфортними вбиральнями. Більше половини туалетів мають лише перегородки та не мають дверей на кабінках, хоча за діючими санітарними вимогами для учнів навчальних закладів II-III ступеню кабінки мають бути з дверима. У вбиральнях для дівчат одна кабіна має бути з замком.

Авторка петиції - голова Батьківської ради повідомила, що з проханням облаштувати кабінки до керівників закладів освіти зверталися ще до початку канікул. Від більшості шкіл отримали відповідь, що планується задовольнити прохання батьків.

по туалетах e372a

Але оскільки на початку нового навчального року змін не відбулося, у шкіл не вистачило коштів батьківських фондів на установку дверей, вирішили звернутися до депутатів Бахмутської міської ради.

«Тому, вважаємо за потрібне в бюджеті на наступний рік передбачити фінансування заходів, які забезпечать виконання сучасних норм. Просимо знайти ресурси, забезпечивши комфортні умови у вбиральнях не лише для випорожнення, а й для того, щоб привести себе до належного вигляду», - зазначається у петиції.

Щоб ознайомитись з повним текстом та підписати петицію перейдіть за посиланням.

У діючому Положенні про розгляд місцевих петицій вік підписантів не обмежується, але для підпису треба авторизуватися за допомогою електронного цифрового підпису або Bank-ID. Система авторизує лише клієнтів Приватбанку.

На петицію звернули увагу регіональні і обласні медіа ресурси. В коментарях телебаченню «UA Donbas» начальниця Управління освіти Бахмутської міської ради Наталя Дроздова відмітила, що найближчим часом планується ремонт вбиральні у Клинівській школі, Покровському НВК та Опитненській школі, є домовленість по ремонту в 4-й школі, поки немає фінансування на 7-му школу. Відремонтовані також будуть вбиральні у школах де тривають капітальні ремонти - ЗОШ№12, 18, 24, НВК№ 11. В коментарях Наталя Дроздова не згадала за школу в Іванівському, Зайцево, ЗОШ№3 та ЗОШ№2, у 9-й школі також відремонтовані не всі вбиральні.

 Фото Управління освіти Бахмутської міської ради.