Main menu

Батьківська рада проводить моніторинг безпеки дорожнього руху біля навчальних закладів

7 мая світлофор 27e84Спочатку хотіли лише визначити, проблемні пішохідні переходи, для подальшого встановлення знижувачів швидкості або світлофорів. Розглядаючи питання на першому засіданні зрозуміли, що питання безпеки включає також наявність достатнього освітлення, якісне дорожнє покриття, наявність безпечних зручних заїздів авто для батьків, які привозять дітей до школи.  

«Ті дороги й знаки, які були раніше не відповідають сучасним реаліям, збільшилося навантаження. Перейти дорогу, як це було раніше, практично неможливо, якщо немає світлофора чи лежачого поліцейського – це досить важко. Змінилася логістика, трафік руху, багато шкіл на ремонті, якщо раніше заходили з центрального входу, зараз маршрути змінили. Особливо це помітно для батьків – говорить Вікторія Лещінер, представниця Батьківської ради та ініціаторка моніторингу.

Чому вирішили зайнятися цим питанням?

Протягом тривалого часу батьки возять дітей до шкіл, тому бачать повну картину в різний час доби та року. Вирішили допомогти управлінню освіти та місцевій раді і зробити моніторинг маршрутів дітей до шкіл та дитсадків. Як відбувався розгляд питання можна подивитися на запису онлайн трансляції.

На презентацію результатів моніторингу був запрошений заступник міського голови Олександр Марченко. Він повідомив, що в місті затверджена відповідна схема, яка включає всі знаки, пішохідні переходи і світлофори, тому для внесення того, щоб зробити новий пішохідний перехід, або встановити знижувач швидкості спочатку зміни узгоджують з експертною організацією, яка створила цю схему, а потім узгодити нововведення у схемі з патрульною поліцією.

5 та ca8c1

Пішохідні переходи обіцяють оновити до початку навчального року.

«Ми зустрічалися з заступником голови – Олександром Марченком, презентували наші спостереження. Він пояснив, що це тривалий процес, але у місті теж цим зараз займаються, тому наші напрацювання будуть враховані» - говорить Вікторія.

Виділили такі основні моменти, на які треба звернути увагу: лежачі поліцейські біля шкіл та дитсадків, переходи (або оновлення вже колись нанесених, але стертих, або нанесення нових, якщо такі відсутні), звертали увагу на світлофори, знаки «Обережно, діти!», освітлення пішохідних переходів, внутрішньо шкільних та позашкільних дворів, асфальтне покриття і паркування. З останнім зараз існує велика проблема, багато батьків, які привозять дітей стикаються з тим, що немає паркування, або відповідних знаків, тобто, або порушувати правила, виходити на проїзну частину, що небезпечно. Тому треба продумати як передбачати паркування біля таких закладів.

«Перспективний напрямок вело доріжки. Багато дітей і дорослих користуються велосипедами. Скоро можливі варіанти того, що діти ними їздитимуть до школи, тому ми запропонували, якщо будуть ремонтувати дороги, закладати вело доріжки – ми до цього прийдемо в найближчому майбутньому», - додає Вікторія Лещінер.

198742166 336643324526011 6733429748807738984 n 4be0e

Щодо результатів моніторингу

Наразі готуються рекомендації, де є скупчення людей, де переходять діти та зауваження щодо заходів безпеки для розгляду їх у міськраді, далі з експертами та патрульною поліцією.

«Нам порекомендували, щоб стосовно кожного питання ми подавали окреме звернення. Зараз у місті поновлюють дорожню розмітку, вони мають звірити, що подали ми, і що вони планують зробити. Якщо залишаться невирішені моменти зі світлофорами, чи лежачими поліцейськими, чи знаками, тоді буде виїжджати комісія, в якій ми братимемо участь, будемо писати звернення на отримання дозволу на встановлення знаків, чи розмітки, – додає Вікторія – наразі ми побачили, що у місті зацікавлені у таких заходах безпеки, є звичайно складнощі, це додаткове фінансування, але пріоритети на користь безпеки».

Стан моніторингу на сьгодні можна подивитись у таблиці нижче. Якщо у вас є важливі пропозиції по безпеці дорожнього поруч з закладами освіти висилайте їх на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17 червня. Вони будуть враховані при підготовці звернення. 

Назва навчального закладу
Адреса
телефон
Лежачий поліцейський Асфальтное покрытие Світлофор   Освітлення Пішохідний перехід Розмітка піщохідний перехід  Знак обережно діти   Ваші пропозиції
є потрібен є потрібен є потрібен є потрібен є потрібен є потрібен є потрібен    
1. Бахмутська загальноосвітня школа№1.
Тургенєва,1
Рудцька Олена Павлівна  44-64-82
                  фото            
2. Бахмутська загальноосвітня школа №2
Корсунського,65
Біленко Ольга Олексіївна 3-02-13
ні так так так так   так   так   так так так     асфальтове покриття на пішохідному переході та по території школи (в'їзд біля службових приміщень, за школою) знаходиться в аварійному стані - потрібно відновити)
3.Бахмутська загальноосвітня школа №3
Чапліна,1
Старусєва Тетяна Іванівна 48-22-05
                               
4. Бахмутська загальноосвітня школа №4
Загородня,22
Перкіна Валентина Вікторівна 48-10-89
так ні так ні ні ні так частково так так частково так так ні   Пішохідний перехід по вул.Алебастрова, ближче до магазину та по вул.Шевченко, біля зони відпочинку "Заріччя". Не всі діти переходять вулицю біля школи.
5. Бахмутська загальноосвітня школа №5 з профільним навчанням
Маріупольська,2
Просяник Вікторія Володимирівна
44-84-68
ні так фото так ні так   так ні так ні ні так фото так ні   Потрібен лежачий поліцейський. Діти 1 - 4 класів заходять до школи через блоки, тому переходять дорогу вул Незалежності зі сторони магазину " Господар", розмітки пішохідного переходу вже змилася, машини їдуть на великій скорості та дуже часто не зупиняються, щоб пропустити маленьких дітей.
6. Бахмутська загальноосвітня школа №7
Ковальська,121
Бєлікова Тетяна Михайлівна       
44-65-60
  так фото фото 2   так фото   так фото достатньо         поновити фото фото 2   так фото   Свiтлофор на перехрестi вулиць Ковальська та Широка,поновити розмiтку пiшохiдного переходу бiля пед.училища та зi сторонам аграрного лiцею лежачi полiцейськi,т.як тiльки з одного боку.В даже аварiйному станi майстернi.
7. Бахмутська загальноосвітня школа №9
Дружби,1
Калітіна Лариса Володимирівна
49-80-21
  так   так     так         так   так    
8. Бахмутська загальноосвітня школа №10
Гаршина, 50
Смага Галина Леонідівна 48-14-80
                               
9. Бахмутський навчально-виховний комплекс  №11
Миру, 22
Лавренко Олена Олександрівна
44-15-54
Так, Але він вже стертий!!! Потрібен по вулиці Горбатова, основний поток там!!!   Так   Так   Так   Так   так   так     дети ходят в школу через ул Горбатова, большой трафик нет ни лежачего полицейского, ни сфетофора, перейти не возможно, разметка перехода пешеходного стертая 
10. Бахмутська загальноосвітня школа №12
Леваневского,111
Астапова Інна Володимирівна
3-14-42
                               
11. Бахмутська загальноосвітня школа №18
Ювілейна,34       
Пойда Олександр Сергійович
3-14-46
так так так ні так ні ні так так ні так так так так    
12. Бахмутська загальноосвітня школа №24  Леваневського,10
Турличкіна Ольга Василівна
48-22-56
є     плануєься ремонт       плануєься ремонт   потрібно по вул Чапліна від Оборони та вздовж Леваневського       потрібен по Леваневського   Оскільки планується благоустрій території розглянути можливість облаштування стоянки для автомобілів
13. Зайцівський заклад загальної середньої освіти с.Зайцеве, вул.Шкільна, 1
Левченко Наталя Анатоліївна
                               
14.Клинівський заклад загальної середньої
с.Клинове, вул.Шкільна, 1
Кальницька Олена Володимирівна
49-62-49
ні фото 1 фото 2 ні фото 1 фото 2 ні ні є ні ні фото 1 фото 2 ні фото 1 фото 2 ні так   фото 1 фото 2
15.Іванівський заклад загальної середньої освіти
с.Іванівське, вул.Освітня, 10
Козаченко Ольга Євгенівна
49-66-30
                               
16. Опитненський заклад загальної середньої освіти
с-ще Опитне, вул.Шкільна, 4
Песляк Олена Миколаївна
49-46-88
є - є - - - є - є - є - є -   -
17. Покровський навчально-виховний комплекс
с.Покровське, вул.40 років Перемоги, 13
Машарова Тетяна Вікторівна
49-63-25
                               
1. Дитячий дошкільний навчальний заклад ясла-садок №4 «Лелеченька»
вул. Загородня, 22а
Шокола Катерина Вікторовна       
48-00-11
так ні так З боку вул.Завгородня ні ні частково частково так частково частково так так ні   Так само, як школа 4
2. Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу, дитячий садок
№6 «Барвінок»
вул. Соборна, 28
в.о. директора Чапандзе Марина
Батакваївна
44-15-27
Ні Ні Ні   Ні Перекрёсток Горбатова/Соборная Є   Є   Є         Необходима очень стоянка для машин, так как родители с детьми выходят на проезжую часть , чтоб отвести детей в садик , и ставят машины на проезжей части, место где сделать стоянку есть
3. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№10 «Кристалик»
вул. Свободи, 18-а
Бершова Ганна Анатоліївна
44-64-80
                              ДНЗ 10.
У нас проблема с парковкой машин. К садику отсутствует подъезд. Территориально он есть ,но он зарос и пользоваться им не возможно. Поэтому родители,которые не могут пройти от дороги 5 метров до сада  заезжают под сам сад, создавая аварийные ситуации. Мы с заведующей установили шлагбаум и знак запрещающий въезд. У нас были случаи наезда на детей,когда машины сдают задом.
Утром возле сада огромная пробка из-за этих маневров.
К садику достаточное количество пешеходных переходов, у нас проблема с очисткой зоны парковки и проведением её в рабочее состояние.
4. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№16 «Ромашка»
вул. Ювілейна, 10а
Чичайкіна Юлія Пилипівна
3-13-73
Ні Ні Так   Ні Ні Так   Ні Ні Ні Ні Ні Ні    
5. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№18 «Росинка»
2 пров. Ломоносівський, 2
Єщенко Ганна Анатоліївна
48-14-42
так   так   так   так   так   так         Проблема с пешеходным переходом на ул.Некрасова, возле остановки университета. Нет ни разметки, ни асфальтного покрытия.Туи возле магазина "Ассорти" перекрывают обзор и приходится отходить на пару шагов назад, чтоб увидеть дорогу 
6. Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу, дитячий садок
№24 «Сонечко»
вул. Чайковського, 81
Рижих Ірина Володимирівна
3-04-57
                              Туи перекрывают обзор и приходится отходить на пару шагов назад, чтоб увидеть дорогу фото
7. Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу, дитячий садок
№25 «Дзвіночок»
вул. Садова, 138а
Сухорученко Евгенія Анатоліївна       
44-17-34
ні ні так   ні ні ні так так   так так так      
8. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№27 «Зірочка»
вул.Оборони, 25
Кучеренко Валентина Володимирівна
3-04-36
  Так   Так фото фото2         Так     Так   Так    
9. Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, ясла-садок
№31 «Рябінушка»
вул. Б. Горбатова, 14       
Шелудько Світлана Юріївна
2-16-60
є   є   є   є потрібно є   є   є      
10. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№34 «Тополька»
с. Ступки, вул. Харківська, 55
Поповська Лариса Миколаївна       
41-50-51
  потрібен   потрібен фото видео     є     фото видео   фото видео        
11. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№36 «Теремок»
1 пров. Гоголя, 7-а
Демко
Ганна Миколаївна
2-23-71
                               
12. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№39 «Кульбабка»
вул. Польова, 37
Мотичкіна Тетяна Геннадіївна       
3-12-75
  нужен лежачий полицейский на пятидесятом по Чайковского видео есть      нет  есть    есть     обновить фото   нужен     
13. Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, ясла-садок
№40 «Посмішка»
вул. Чайковського, 99       
Котляр Тетяна Вікторівна       
3-15-48
Ні Так зі сторони Корсунського 88 (дитячий майданчик) видео Так зі сторони Корсунського 88. Так зі сторони Чайковського, 95 видео Ні Ні Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Так на повороті від трол-ї зупинки по Чайковського та при виїзді з арки магазину "Чайка".     
14. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№47 «Оленка»
вул.Ювілейна,12
Гавжєєва Тетяна Юріївна       
3-11-89
      так так ні так   ні ні           нет парковки для машин, пробки, основной вход зарос
15. Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, ясла-садок
№49 «Кріпиш»
вул. Ювілейна, 93
Забара Зінаїда Павлівна
49-26-04
  ні так     ні так     ні   ні   ні   в аварійному стані знаходяться сходи та опорна стіна (фото у вайбері)
16. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№52 «Райдуга»
вул. Сибірцева, 166       
Михайленко Майя Миколаївна       
44-64-81
  так   так       так так      так        
17. Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, ясла-садок
№54 «Світлячок»
вул.Захисників Ураїни Донбасу,19
Бежик Оксана Володимирівна
3-13-74
      фото 1 фото 2           фото 1 фото 2   фото 1 фото 2        
18. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №55«Ведмежатко» Бахмутської міської ради Донецької області
вул.Захисників Ураїни, 25       
Киричок Інна Василівна        
3-10-18
є     не вистачає частини тротуару, вихід на проїжджу частину до вул.Оборони та Перемоги   не потрібен є, на території садка фото, потрібно на тротуарі, який починається від ЗОШ 18 та закінчується вихідом на вул. 60лет обр СССР. (В осенне-зимний период освещается от многоэт.дома)   потрібен   потрібна   потрібен    
19. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок
№56 «Гусельки»
вул. Некрасова, 40       
Татаренко Олександра Григорівна       
48-12-50
Ні Ні Є Ні   Ні Є Ні Ні Ні Ні Ні Ні Так    
20. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №58 «Ясочка» Бахмутської міської ради Донецької області
вул. Б. Горбатова,91
Шрамко Олена Володимирівна
44-70-03
ні ні так   ні ні так   ні ні ні ні ні так   Знак "Обережно діти" потрібен перед в'їздом на парковку перед дитячим садком. Частина відвідувачів д/с прямують саме через неї
21. Заклад дошкільної освіти ''Івушка''. с.Зайцево ні так фото є             так фото   так фото ні так фото