Main menu

І знову з освіти: в Бахмуті нова голова Громадської ради

117285285 312194513467412 9201338583134294020 o 0bf6cПосаду голови дорадчого органу при виконкомі Бахмутської міської ради посіла Алла Руднєва. Зміна голови відбулася оскільки Наталя Дроздова, що займала цю посаду третю каденцію, була призначена на посаду начальниці Управління освіти. Новообрана голова – Алла Руднєва представляє в Громадській раді профспілку освітян і є членом Громради чотири скликання. Як обирали в умовах карантину та які ще кандидатури розглядали читайте в матеріалі.

Останнє засідання Громадської ради у повному складі відбулося 3 березня, після того збиралися лише ініціативні групи. Як повідомила секретар Громадської ради Валентина Долинська голосування за кандидатів на голову Громадської ради відбувалося в телефонному режимі. За словами секретаря обговорювали ще кандидатуру Тетяни Львової – ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» та Ірини Булгакової – представник ГО «Студентська молодь Бахмуту». Телефоном Долинська зібрала голоси і результати відобразила у протоколі, в якому зазначено, що Руднєву обрали одноголосно інші кандидатури не згадуються. В протоколі зазначено, що засідання відбувалося он-лайн.

71467362 178032046690316 8436197813892677632 o 1 4b389

Новообрана голова Громадської ради Алла Руднева представляє в раді Бахмутську міську організацію профспілки працівників освіти і науки України. В протоколі зазначено, що на посаду голови Громради Рудневу запропонувала Людмила Скиба, яка теж представляє міську профспілку державних установ. 

Як повідомляється на сайті Бахмутської міської ради при останньому засіданні дорадчого органу Наталя Дроздова виступила перед громадськістю і підвела підсумки свого головування:

«Я хочу подякувати всім членам Громадської ради за  плідну роботу, яку ми проводили впродовж п’яти років. Всі рішення, які приймалися Громадською радою були дієві, спрямовані на розбудову громадянського суспільства в нашому місті. І на сьогоднішній день ми маємо результативну Громадську раду, досвід якої презентований і на обласному, і на міжнародному рівнях. Громадська рада при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради включена як одна із найуспішніших практик в Донецькій і Луганській областях. І ту функцію консультативно-дорадчого органу, яку виконувала Громадська рада не втратить, а буде тільки набувати більш успішних практик».

Поки що невідомо коли відбудеться засідання Громадської ради в повному складі, принаймі до закінчення карантину (31 серпня) не планується, але працювати планують вже в серпні - будуть збиратися невеликими групами.

На сайті міськради також повідомляється, що в відбувається облаштування робочого приміщення для Громадської ради. Завершено ремонт кімнати, придбані меблі, незабаром надійде комп’ютерне обладнання.