Main menu

В Бюджеті участі на наступний рік залишать 500 тисяч гривень. Два проекти поточного конкурсу - незавершені

56 7fecaКонкурсні заявки почнуть приймати з 1 грудня 2018 року. Для участі у конкурсі треба зібрати не менше двадцяти підписів на підтримку ідеї. Максимальна сума, на яку можна розраховувати для реалізації пропозиції  – 100 тисяч гривень, співфінансування в тому ж розмірі. Збір підписів буде проводитись через он-лайн платформу та сім пунктів прийму письмових заяв.

Параметри Бюджету участі-2019 року затверджуються рішенням Бахмутської міської ради, проект рішення винесено на наступну сесію.

Також у проекті рішення зазначені типи громадських проектів, які можуть бути реалізовані в Бюджеті участі:

 • Безпека та громадський порядок;
 • Велоінфраструктура;
 • Дорожнє господарство;
 • Енергозбереження;
 • Благоустрій;
 • Культура та туризм;
 • Навколишнє середовище;
 • Освіта;
 • Охорона здоров'я;
 • Соціальний захист;
 • Спорт;
 • Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології.

«Проекти будуть приймати з 1 по 27 грудня 2018 року. Терміни завершення оцінки Комісією з питань Бюджету участі поданих громадських проектів та виставлення їх на голосування: 10 – 20 січня 2019 року. Терміни початку і завершення голосування за громадські проекти: 21 січня – 5 лютого 2019 року. Термін визначення громадських проектів-переможців:  6 - 21 лютого 2019 року», - зазначено в проекті рішення.

Як повідомила начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих, з 14-ти проектів, що перемогли у конкурсі Бюджету участі-2018 реалізовано - 12. Проект з облаштування кімнати для дітей з вадами слуху реалізують, але фінансування виділять через відділ освіти.

«Справа в тому, що за проектом ГО «Я хочу чути світ» цей кабінет для дітей мав би бути в ЗОШ№12, але тепер після ремонту школи, плани змінилися, і його перенесли тимчасово в інклюзивний центр. Там мало місця, автор Ольга Жиліна закупила меблі, які мали бути для кабінету, тепер через відділ освіти закуплять програмне забезпечення. Окремий кабінет, як це передбачалося за проектом, буде створено після того, як інклюзивний центр переїде на вул. Горбатова, в приміщення де зараз розташоване Управління праці і соціального захисту», - пояснила Кудрявих.

42059022 537921109989955 3029315097580273664 o 507a0

Перед урочистим відкриттям інклюзивного центру Ольгу Жиліну попросили скоріше закупити меблі для проекту за Бюджетом участі за рахунок спонсорських коштів. Після цього вирішили, що проект більше продовжуватись не може, бо він перестав відповідати початковій ідеї. 

Стосовно проекту «Бахмутського товариства захисту тварин «Лада» представник організації повідомила:

«Оскільки нам тільки в серпні дозволили приступити до реалізації проекту – тобто дали «добро» на облаштування паркану на території комунального підприємства, де зараз знаходиться майданчик, а зараз ще продовжується закупка матеріалів через КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств». Ми будемо намагатися, але не впевнені що встигнемо реалізувати проект в цьому році», - повідомила Катерина Арісой.