Main menu

«Порошенко – наш Президент!»: в Бахмуті відбулася патріотична акція під політичними прапорами (відео)

Думки учасників заходу до Дня Соборності України з приводу політичного забарвлення патріотичної акції розділилися. Хтось вважає, що такі акції мають все ж таки бути нейтральними, і їх єдиним символом має бути державний прапор, хтось каже, що демократія передбачає свободу вираження, хтось говорить, що так має бути, бо це ж політична сила «нашого» Президента, а комусь взагалі байдуже який прапор тримати.   

День Соборності вже другий рік збирає містян на березі Бахмутки. Символічна акція по об’єднанню двох частин України в єдине ціле в цьому році поєднала ланцюжок з прапорів, який зійшовся від двох мостів на середині набережної.

Народу було дуже багато. В акції прийняли участь представники різних підприємств, навчальних та бюджетних закладів, в деяких місцях ланцюг вишикувався в декілька рядів. Відмічати свято до Бахмута приїхав голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Цього року акцію відвідав міський голова Олексій Рева.

І вперше на патріотичній акції з’явилися політичні прапори, які принесли с собою члени партії «Блок Петра Порошенка». В міськраді повідомили, що політична сила приносила повідомлення і заборонити їм участь не можна. Тож зрозуміло, що законом така форма участі не заборонена, та ми поцікавились у учасників акції та у членів політичної сили їх ставлення до знаходження на акції політичних прапорів. Подробиці дивіться на відео, свої думки з цього питання висловлюйте в коментарях.