
У Києві відбудеться навчання для жінок з Харківщини, які бажають запустити власну справу. Долучитися до курсу можуть переселенки, жінки військових та ветеранів, представниці вразливих соціальних груп.
Про це повідомляє громадська організація SILab Ukraine.
Харків’янки та переселенки можуть пройти навчання із запуску власної справи
SILab Ukraine за фінансового сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини проведе безоплатний чотириденний тренінг “Запусти власну справу” для жінок Харківської області. Під час навчання жінки можуть здобути навички і ресурси для старту власної справи, розширення чи відновлення бізнесу.
У межах навчання передбачені теоретичні лекції та практика від досвідчених менторів. Також буде вечірня програма для психологічного розвантаження і рефлексії.
Участь у навчанні можуть взяти:
- жінки з Харківської області;
- жінки-ВПО з Харківської області;
- дружини військових і ветеранів;
- жінки з сільської місцевості;
- представниці вразливих соціальних груп.
Навчання вібудеться з 12 по 15 лютого у Києві. Проїзд, проживання та харчування оплачують організатори.
Заповнити заявку на участь можна до 20:00 п’ятниці, 30 січня. Форма доступна за посиланням.
Читайте також:
- ВПО Київщини можуть пройти курс “Право на бізнес” та отримати грант до €2 500
- Фармацевтична компанія з Бахмута відновила роботу у новому місті
- Нова професія безкоштовно: ВПО і ветеранів навчатимуть будівництву
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

