
У Фінляндії, в громаді Пьовтюя, відбувся Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування серед дорослих та молоді у виді рогейн. Донецьку область у складі збірної України представили семеро спортсменів, зокрема троє бахмутян.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.
На подолання маршруту учасники мали 24 години.
Результати виступів
Представники Донеччини за підсумками змагань у молодіжній віковій групі (жінки до 23 років) вибороли три нагороди.
- Вихованка Обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей Катерина Рак із Краматорська в команді з представницею Чернівецької області Валентиною Дущак вибороли «золото» з результатом 204 очка.
- Валерія Старцева з Бахмута з Віолеттою Овчаренко з Краматорська стали «срібними» призерками з результатом 153 очка.
- Ветерани спортивного орієнтування Донеччини Сергій Тарасенко з Краматорська та Ігор Кузьмін із Маріуполя набрали 179 очок.
- У жіночій відкритій віковій групі Тетяна Дойч і Таісія Краснокутська з Бахмута набрали 89 очок.

Читайте також: Бахмутяни перемогли на Чемпіонаті України з рогейну
Рогейн
Нагадаємо, рогейн — це командний вид спортивного орієнтування, що поєднує в собі стратегію і тактику, навігацію на пересіченій місцевості, а також фізичну витривалість. Мета змагань полягає в наборі за встановлений час максимальної суми очок, що надаються за відвідування контрольних пунктів, розташованих на місцевості і позначених у мапі змагань. До старту змагань командам дається певний час для планування свого маршруту на місцевості і порядку відвідування контрольних пунктів.
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!