Бахмутська школа долучилася до телемосту з Володимиром Зеленським

Микола Ситник 15:15, 2 Вересня 2023
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18

В День знань Президент України Володимир Зеленський провів телеміст із закладами освіти з усіх куточків України. Серед них була і Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18. Очільник держави, користуючись нагодою, під час спілкування з учнями та педагогами привітав усіх українців та українок із 1 вересня. Також президент презентував інноваційний освітній застосунок «Мрія».

Про це повідомляє Управління Освіти Бахмутської міської ради.

Зазначимо, що під час телемосту представники 37 закладів освіти не лише з України, а й з Німеччини, Польщі, Литви та Туреччини могли поспілкуватись один з одним та з президентом.

Спілкування з бахмутянами

Онлайн-зустріч із президентом стала справжнім подарунком для учнів та педагогів Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 імені Дмитра Чернявського.

Тут (ред. з нами) Бахмутська школа, яка працює хай і дистанційно. У, дійсно, складному і надзвичайному форматі, але працює. І це дуже класно. Бо життя має перемогти. Всі ми прагнемо одного — бути разом в мирі, в безпеці, вільними та частіше офлайн.

Я вам бажаю, щоб навчальний рік був попри все безпечним!

Володимир Зеленський // Президент України

Директор Бахмутської школи №18 Олександр Пойда під час звернення до президента висловив впевненість у нашій Перемозі та поверненні до рідного Бахмута.

Ми сьогодні, учні та вчителі, розкидані по всій Україні та по всьому світу. Але всіх нас об’єднує любов до рідної України, рідної Донеччини та нашого незламного Бахмута. Ми хочемо подякувати вам та вашій команді за нелегку працю. Віримо, що над нашим рідним Бахмутом майорітиме наш український прапор. Слава Україні!

Олександр Пойда // директор Бахмутської школи №18

Представники Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 імені Дмитра Чернявського
Колектив Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 імені Дмитра Чернявського

Освітній застосунок «Мрія»

Під час зустрічі з учнями та педагогами Володимир Зеленський презентував інноваційний освітній цифровий застосунок «Мрія». Він допоможе школярам, батькам і вчителям ефективніше користуватися можливостями освітньої системи.

Українська освітня «Мрія». Цей застосунок про вас, про нас, про майбутнє. Новий застосунок, який допоможе і учням, і батькам, і вчителям. І в першому класі, і в старшій школі. І тим, хто офлайн, і тим, хто навчається онлайн, і тим, хто в Україні, і тим, хто за межами України.

Я вже дуже вірю в нашу «Мрію». Бо найбільше хочу вірити у вас. У кожного й кожну. Хочу пишатися вами. Хочу, щоб українцям вдавалося. Усім. Хто навчається. Хто навчає. І хто мріє як батько, як мати, що дитина зможе. Зможе знайти себе в житті.

Володимир Зеленський // Президент України

Учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18
Учні та педагоги Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 імені Дмитра Чернявського

Читайте також: Скільки першачків навчатимуться в бахмутських школах цього року?

Нагадаємо, Бахмутський центр профосвіти урочисто відкрився на Рівненщині.

Раніше ми писали, що бахмутські учні дякують захисникам України і запрошують інші школи приєднатися до челенджу.

Фото: всі світлини Управління Освіти Бахмутської міської ради

Беріть участь у благодійній лотереї від  «Бахмут. IN. UA» та Artwinery і виграйте подарунок до Дня міста.

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Що робити, якщо не прийшла субсидія: корисний алгоритм дій

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 11:10, 13 Грудня 2024
Грошова субсидія / фото ілюстративне, Depositphotos

В Україні бувають випадки, коли людям, які від держави, не приходять гроші в межах цієї програми. Це може бути пов’язано з великою кількістю проблемних питань, серед яких і проблеми з документацією, і наявність боргів. 

Редакція Бахмут IN.UA розповідає, що робити, якщо не прийшла субсидія.

Житлова субсидія 2024-2025

Субсидія — особливий вид соціальних виплат, який покриває певну частину витрат домогосподарства на оплату житлово-комунальних послуг. Вона розраховується індивідуально для кожної сім’ї.

У 2024-2025 роках загальний розмір субсидій буде перерахований в автоматичному порядку, адже жодних змін у процедурі їх призначення не відбувалось. Це означає, що більшості українців, яким призначали субсидію, не потрібно нікуди додатково звертатися з приводу її продовження. Водночас звернутися за призначення субсидій потрібно:

  • громадянам, які раніше не одержували допомоги від держави та планує вперше оформити субсидію ;
  • тим, кому не була призначена субсидія у попередньому періоді через наявну заборгованість, проте її вдалося погасити;
  • громадянам, які отримували допомогу, але в сім’ях яких відбулися зміни у майновому стані чи складі, змінився соціальний статус чи перелік житлово-комунальних послуг, потрібно подати інформацію про такі зміни упродовж 30 днів.

Що робити, якщо не прийшла допомога у 2024-2025

Головною причиною, через яку можуть відмовити в наданні відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, є знайдена помилка у документаціях. Якщо громадянин зіштовхнувся з подібною проблемою, то у нього є 14 днів на те, щоб доповнити або виправити дані з офіційних джерел інформації. 

Вже після оновлення документів, представники Пенсійного фонду Україні (ПФУ) можуть призначити виплати, повідомивши про нове рішення.

Іншою проблемою, через яку субсидія може не прийти — це наявність боргу. Для того, щоб вирішити цю ситуацію, потрібно поступово його погасити, регулярно сплачуючи борг і не пропускаючи поточні платежі. У такому разі можна розраховувати на державну пільгу. Тоді під час звернення за субсидією потрібно буде додати копію договору про реструктуризацію з надавачем послуги.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Дітей у Львові запрошують долучитися до різдвяних воркшопів

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 14:30, 12 Грудня 2024
Воркшопи для дітей у Львові / фото ілюстративне, Jam Factory Art Center

Представники Jam Factory Art Center, що у Львові, запрошують дітей взяти участь в святкових воркшопах, де вони зможуть навчитися створювати різдвяні прикраси. Для дітей з сімей ВПО участь є безплатною.

Про це повідомили представники Jam Factory Art Center.

Різдвяні воркшопи для дітей ВПО у Львові

Різдвяні воркшопи для дітей відбудуться 26–27 грудня на базі Jam Factory Art Center. Досвідчені художники та художниці навчать дітей створювати різдвяні прикраси, зокрема, зірки з паперу чи святкові фігурки з фольги.

Загалом же працюватимуть 4 групи, до 12 людей кожна. Вік учасників та учасниць — від 10 до 14 років.

Різдвяні воркшопи: як долучитися

Для того, щоб стати дитині стати учасником святкового воркшопу, потрібно заповнити спеціальну форму за посиланням та зробити благодійний внесок у розмірі 100 гривень. Для сиріт та дітей із сімей ВПО, військових, ветеранів участь безплатна.

Воркшопи відбудуться 26 та 27 грудня. Групи працюватимуть по дві на день: перша з 14:00 та по 15:20, а друга з 15:30 по 16:40. Все відбуватиметься у Jam Factory Art Center, що знаходиться за адресою місто Львів, вулиця Богдана Хмельницького, 124 (простір AIR Space).

Як отримати допомогу дітям, які постраждали від війни

В Україні діє комплексна допомога дітям, які отримали поранення під час війни. Йдеться про ушкодження здоров’я, одержані від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння. Такі діти можуть отримати одноразову грошову допомогу в розмірі 11 тисяч гривень, а також ряд інших послуг. Допомогу надає СОС Дитячі містечка.

Подати заяву на отримання допомоги можуть мешканці всієї України. Для цього потрібно заповнити форму за посиланням. Заповнювати форму можуть для дітей, які проживають на території України та для дітей, які отримали поранення, але наразі перебувають поза межами країни.

Зверніть увагу, що вам потрібно буде надати підтверджуючі документи про поранення дитини:

  • паспорт законного представника дитини;
  • ідентифікаційний код законного представника дитини;
  • свідоцтво про народження/або паспорт дитини, яка отримала пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну;
  • ідентифікаційний код дитини, яка отримала пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну (за наявністю);
  • реквізити картки заявника (номер IBAN);
  • медична виписка дитини, яка отримала пораненням внаслідок російського вторгнення в Україну;
  • довідка від Національної поліції або витяг про внесення випадку до Єдиного реєстру досудових розслідувань (за наявністю).

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що робити, якщо не прийшла субсидія: корисний алгоритм дій

В Україні бувають випадки, коли людям, які від держави, не приходять гроші в межах цієї програми. Це може бути пов’язано з великою кількістю проблемних питань, […]

11:10, 13.12.2024 Скопіч Дмитро

Дітей у Львові запрошують долучитися до різдвяних воркшопів

Представники Jam Factory Art Center, що у Львові, запрошують дітей взяти участь в святкових воркшопах, де вони зможуть навчитися створювати різдвяні прикраси. Для дітей з […]

14:30, 12.12.2024 Скопіч Дмитро

Технічний паспорт на квартиру: для чого він потрібен і як отримати

Технічний паспорт нерухомості — це детальний документ, що містить опис фізичних характеристик об’єкта, таких, як площа, об’єм чи конструктивні елементи. Цей документ є невіддільною частиною […]

14:35, 11.12.2024 Скопіч Дмитро

Діти, які постраждали від війни: як отримати гроші та юридичну допомогу

В Україні діє комплексна допомога дітям, які отримали поранення під час війни. Йдеться про ушкодження здоров’я, одержані від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння. Такі […]

Тисяча від Зеленського: як отримати кошти та задонатити їх ЗСУ

Державна програма “Зимова єПідтримка”, в межах якої кожен громадянин України зможе отримати 1 000 гривень, вже діє на території країни. Отримані кошти можна спрямувати на […]