Російські пропагандистські канали опублікували нові кадри з тимчасово окупованого Торецька. Їх зробив окупант, коли фіксував наслідки боїв за місто.
Редакція публікує вибрані знімки.
Який вигляд має Торецьк в березні 2026 року
На опублікованих кадрах в російських пропагандистських ресурсах можна простежити наслідки бойових дій у місті — вся локація, де вівся запис, була повністю знищена.
Наслідки бойових дій у місті / скриншот
Знищена будівля та спалена машина в Торецьку / скриншот
Торецьк повністю зруйнований через дії росіян / скриншот
Руїни міста / скриншот
Нагадаємо, що бої за Торецьк розпочалися влітку 2024 року та тривали до середини 2025. Вони супроводжувалися постійними обстрілами з боку росіян, через що наразі місто повністю зруйноване.
Російські пропагандистські канали опублікували нові кадри з Бахмута. На них зафіксовані житлові квартали і відомі місцеві локації. Кадри зроблені у 2026 році.
Редакція публікує вибрані знімки.
Який вигляд має Бахмут, актуальні фото на 2026 рік
Російські окупанти показали, який вигляд має Бахмут у 2026 році. На своїх каналах вони публікують фото з різних локацій.
У кадр потрапив один із житлових кварталів. На фото видно, що більшість будинків зруйновані прямим влучанням снарядів. У дворах також залишились вирви від вибухів.
Двір у зруйнованому кварталі / фото росджерелаВирва біля знищеного будинку / фото росджерела
Від деяких будинків не залишилось нічого.
Зруйнований будинок / фото росджерела
В об’єктив окупантів потрапили і відомі місцеві локації: Народний дім, Верхній і Нижній парк.
Народний дім / фото росджерелаКована альтанка в парку / фото росджерелаЗнищене оглядове колесо / фотоМонумент воїнам-визволителям / фото росджерела
Нагадаємо, що нещодавно окупанти заговорили про відбудову Бахмута. Так званий уряд “днр” зробив заяву про розробку генплану міста. Його мають представити у 2026 році. При цьому рішення про відновлення міста ухвалюватимуть не в “днр”, а в москві. Зараз задача “днр” — дати вихідну базу для можливості ухвалення такого рішення. Тобто, розробка генплану ще не означатиме початок робіт з відбудови, адже рішення про це ухвалюватимуть на рівні кремля.
Зазначимо, що окупаційна влада неодноразово давала обіцянки про відбудову Бахмута, але не виконувала їх. У своє виправдання ватажок “днр” пушилін звинувачував ЗСУ в тому, що росіяни не можуть відбудувати Бахмут. При цьому жодних заяв про те, що саме російська армія зруйнувала місто, окупанти не роблять.
У Донецькому обласному спеціалізованому коледжі спортивного профілю імені Сергія Бубки, який у 2022 році релокувався в Полтаву, стартує вступна кампанія. Паралельно ведеться набір дітей на шкільний та […]
Історія із затриманням жителів Донецької області біля будівлі Адміністрації президента рф у Москві отримала продовження. Учасники подій опублікували повне відео інциденту, а постраждалий активіст зафіксував […]
Для участі у вступній кампанії 2026 року абітурієнти повинні скласти національний мультипредметний тест (НМТ) та подолати встановлені мінімальні пороги. Базовий мінімум для вступу на більшість […]
На одному з російських пропагандистських каналів опублікували нові кадри з Бахмута. На них зафіксовані руйнування багатоповерхових будинків. Кадри зроблені влітку 2026 року. Редакція публікує відео. Стан Бахмута […]
Благодійна організація “СОС Дитячі містечка” оголосила набір на проєкт для вразливих родин ВПО. Він передбачає гранти для відкриття або розвитку бізнесу. Скористатися можливістю можуть мешканці […]