Але на скільки вдало розміщені контейнери – це покаже частота їх використання. Поки ще, протягом місяця КП «Умвельт Бахмут» знадобилось лише раз їх обслужити.
Бахмут – місто, де прагнуть оберігати екологію, привчають до збору роздільного сміття, проводять різні екологічні акції. Але виходить це назавжди вдало.
Встановлення контейнерів на набережній Бахмутки мало на меті також залучати мешканців та гостей міста до культури роздільного збору сміття. Чи захоче кожна людина пройти всю набережну, щоб викинути сміття в спеціальний бак? Це повинна бути дуже відповідальна людина!
«Баки були встановлені в рамках реконструкції всієї набережної. Самі сміттєві баки пересувні, та ми плануємо на масові гуляння встановлювати їх на самій набережній. Під’їзд до того ж зручний, та й були приклади, коли баки підпалюють, або просто вкрадають», – прокоментував Сергій Черноіван начальник Управління міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради.
Біля церкви, на набережній встановили красиві лихтарі. Зазвичай це не багатолюдний район, але освіщення є, а таким районам, як М’ясокомбінат, Забахмутка, Собачевка залишається лише заздрити та надіятись, що вони колись теж будуть з вуличним світлом.
Роман Кравченко директор КП «Умвельт Бахмут» вважає, що краще б було встановити їх прямо на набережній.
Але робота в цьому напрямку продовжується, і директор розповів, що з місцевого бюджету в цьому році було виділено 500 тисяч гривень на встановлення майданчиків для роздільного збору сміття.
«Спонсорська допомога буде в сумі 200 тисяч гривень, та я думаю, що на загальну суму 700 тисяч гривень зможемо придбати та встановити десь у вересні місяці ще 15 майданчиків. Заплановано на весь Бахмут мати 50 майданчиків, 13 ми же встановили, тобто у 2019 році виконаємо план на 50%», – сказав Роман Кравченко.