Перше місце у вільній номінації конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю», що проводить Клуб Підприємців Краматорська отримав мультфільм «Гроза». Автор ідеї та режисер мультфільму, вихованець бахмутської студії дитячої анімації «Гоголь – Моголь» Микита Мартиненко в подарунок від організаторів конкурсу отримав планшет.
Цього року нагородження відбулося в рамках фестивалю аматорського мистецтва ім. Марії Примаченко.
– Будь – який конкурс, це трохи лотерея. Я брав участь у різноманітних конкурсах, та фестивалях як сам так і з дітьми. Тому добре знаю – ціну перемоги. Але приємно коли, як кажуть, зірки сходяться. Також приємно те що це перший конкурс до якого були відправлені мультфільми студії дитячої анімації «Гоголь – Моголь» і зразу перемога», – розказав керівник студії «Гоголь – Моголь» Андрій Кузнецов.
На конкурс від студії відправли три мультфільми – «Гроза» Микити Мартиненко, «Неземний вчитель» Катерини Крехової та
«День Святого Валентина» Анастасії Брежневої.
«Організатори конкурсу були здивовані кількістю, та якістю дитячих творчих робіт, а також тим, що географія конкурсу розширюється, і в ній беруть участь багато нових учасників. На підведенні підсумків, трохи поспілкувався на сцені з журі конкурсу про дитячу творчість, звідки беруться ідеї для мультфільму і яка це важка, але дуже приємна діяльність. Відмінною рисою цього конкурсу є те що тут є реальні призи за призові місця. А не тільки грамота та якийсь тортик», – каже керівник студії дитячої анімації «Гоголь – Моголь».
Раніше студія анімації проводила заняття на території ЗОШ № 18, зараз
працює на базі Академії розвитку інтелекту «Smartum». Автор ідеї – Микита Мартиненко, учень 18-ї школи, поділився враженнями від отриманої нагороди:
«Я ще навіть не вірю що мій мультфільм зайняв перше місце і я отримав приз планшет Леново. Я дуже люблю малювати, малюю навіть на уроках тому і пішов у студію анімації . Також я пробував сам дома знімати мультфільм на телефон, але у компанії в студії це веселіше, зараз я багато чого знаю та вмію».
Керівник студії Андрій Кузнецов пояснив, як заняття мультиплікацією впливають на дітей:
«Зараз батьки хвилюються, що діти багато часу проводять з гаджетами. Займаючись у студії дитячої анімації «Гоголь –Моголь», діти зможуть поєднати напрямок сучасних комп’ютерних технологій та творчу діяльність. Для створення мультфільму учні малюють, клеять, фарбують, ліплять, складають, фантазують. Існує доведений науковий факт, що розвинена моторика рук впливає на пізнавальні процеси – увагу, пам’ять мислення, мовну діяльність. Також важлива рання профорієнтація. У майбутньому вихованці студії зможуть стати – відео операторами, режисерами, дизайнерами, кліпмейкерами. Це перший шаг до відео дизайну, комп’ютерної анімації та постпрадакшену».