Як за державні кошти мати тариф на опалення 10 гривень на квадратний метр?

Семаковська Тетяна 21:05, 18 Червня 2018

8 e6d2aСекрети енергоефективних будинків розкривали на першому Регіональному форумі ОСББ в Донецькій області, що відбувся в Бахмуті. На заході були присутні 142 учасника з 16 населених міст Донецької області, які мали можливість познайомитися між собою, поділитися досвідом та послухати спікерів, які приїхали з різних міст України.

Про те як відмовитись від газу, встановивши сонячні батареї та тепловий насос на даху, розповів Керівник ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне» Роман Алексійчук. Голова ОСМД та управитель в двох домах в Рівному у власному будинку впровадив енергоефективні заходи за допомогою теплого кредиту, відшкодуванні держави, заощаджень за рахунок економії, допомоги з місцевого бюджету.

«Кредит віддавали за рахунок економії, а зараз мріємо як облаштувати простір на даху, щоб там збиралася молодь», – зазначив Алексійчук.

3 1 7d475

На протязі форуму, який тривав п’ять годин виступили вісім спікерів, кожний з яких ділився досвідом. Після кожного модулю учасники форуму буквально закидали спікерів питаннями, брали контакти.

За проханням учасників модуль Скворцова Дениса – голови ради асоціації ОСББ «Місто новацій» з міста Кривий Ріг навіть прийшлося продовжити за часом, оскільки інформація по змінам в законодавстві стосовно послуг, які надають підприємства монополісти була дуже важливою.

6 14b98

«Форум організований Громадською організацією «Асоціація «Відродження та розвиток» з метою ознайомити представників ОСББ з планами на майбутнє щодо питань енергоефективності та енргозбереження та залучити учасників до діалогу та поширення успішних практик серед представників Донецької області. В Бахмуті на сьогодні вже створено 146 ОСББ, і це гарний показник серед Донецької області, тому проведення Форуму саме тут є дуже важливим. На форумі були виявленні загальні проблем і загальні пошуки їх вирішення. Учасники познайомилися з передовими практиками західної України управління ОСББ. Було усвідомлення того, що голови ОСББ не одні і є спільнота, яка їх підтримує», – зазначив керівник проекту Денис Бєлік.

Форум відбувся в рамках проекту «ОСББ в м. Бахмут: навчатись, змінюватись діяти» що був реалізований в рамках співпраці з Проектом «Зміцнення громадської довіри» – UCBI II, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]