«Школа активної молоді Бахмута» виховує майбутню політичну еліту (Відео)

Семаковська Тетяна 10:47, 3 Травня 2018

Студентська молодь міста все частіше виступає з пропозиціями, реалізовує проекти. Знання про те як можна впливати на прийняття рішень у місцевому самоврядуванні студенти отримують на семінарах громадянської активності. Як відбуваються такі заходи, яких саме змін прагне молодь дивіться на відео.

Проект “Школа активної молоді Бахмута”  передбачає декілька етапів: проведення студентських форумів, реєстрація петицій. Також декілька студентських ініціатив будуть підтримані Американським агентством по міжнародному розвитку на що виділено 15 тисяч доларів.

«Молодь в нашому місті виконує функції тих самих агентів змін, які мають бути в нашій країні», – вважає голова студентської ради, учасник попереднього проекту «Школа активного громадянина» Аркадій Петросян.

Важливу роль молоді у змінах в країні відмічає експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай, який навчає активну громадськість та депутатів роботі місцевого самоврядування.

«Це було б дуже гарно, якщо б молоді люди ставали депутатами, робили б зміни у своїх містах та селах. Тому що більшість існуючих депутатів настільки слабо працюють, що, пам’ятаєте, коли я спитав хто керує містом ви пригадали мера, а про депутатів не згадали взагалі», – підкреслив експерт під час семінару в Бахмуті.

На думку начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Людмили Махничевої завдяки таким семінарам та іншим заходам по залученню молоді до життєдіяльності міста, що відбувалися в минулому начальному році, вдалося оновити студентську раду.

«В минулому році ми разом з ГО «Бахмутьска Фортеця» реалізували проект «Школа юного громадянина», який був спрямований на підвищення активності молоді, на залучення їх до вирішення питань територіальної громади. Тому наступний проект про який ми сьогодні говоримо – Школа активної молоді Бахмута він вкрай необхідний», – каже Махничева.

Під час семінарів студенти можуть відчути себе кандидатами в місцеву раду і розказати про існуючі проблеми та ініціативи, які б могли реалізувати в рамках проекту. Кожен кандидат обирає різні напрямки – ремонт доріг, впровадження відновлюваних джерел енергії, захист тварин, благоустрій, боротьба з корупцією, негативними соціальними явищами, ремонт старовинних будівель.

Дивіться також ролик про устрій місцевого самоврядування в Бахмуті.

Проект «Школа активної молоді Бахмута», виконується Громадською організацією «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ» при співпраці з Управлінням молодіжної політики та по справам дітей Бахмутської міської ради в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]