Main menu

Хто управляє містом, до кого звертатися з проблемами чи ідеями, хто приймає найважливіші рішення і чому ці люди набувають повноважень? ГО «Бахмутська Фортеця» підготувала короткий відеоролик, який відповідає на всі ці питання та допомагає детальніше розібратись, як працює міська рада. Ролик в рамках громадської освіти буде цікавий всім мешканцям міста.

В Бахмуті вже другий рік поспіль реалізується проект для активізації молоді. Першим етапом була «Школа юного громадянина», а в цьому році для студентів працює «Школа активної молоді Бахмута». Хлопці та дівчата дізнаються про склад та роботу місцевого самоврядування, знайомляться з функціями депутатів, розуміють для себе, що кожен з них може впливати на прийняття рішень у рідному місті.

Відеосюжет, розказує скільки виборців в Бахмуті, на який термін обираються депутати, чи отримують вони заробітну плату, які питання вирішують, хто виконує прийняті рішення, чи можна відвідувати пленарні засідання – сесії міськради, як брати участь у місцевому самоврядуванні.

В рамках проекту також будуть підготовлені просвітницькі відеоролики про формування та використання місцевого бюджету, функції депутатів, форми участі громадян.

Проект «Школа активної молоді Бахмуту», виконується Громадською організацією «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ» при співпраці з Управлінням молодіжної політики та по справам дітей Бахмутської міської ради в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).