Що треба знати молоді про устрій та роботу місцевого самоврядування в Бахмуті? (Відео)

Семаковська Тетяна 21:47, 22 Квітня 2018

Хто управляє містом, до кого звертатися з проблемами чи ідеями, хто приймає найважливіші рішення і чому ці люди набувають повноважень? ГО «Бахмутська Фортеця» підготувала короткий відеоролик, який відповідає на всі ці питання та допомагає детальніше розібратись, як працює міська рада. Ролик в рамках громадської освіти буде цікавий всім мешканцям міста.

В Бахмуті вже другий рік поспіль реалізується проект для активізації молоді. Першим етапом була «Школа юного громадянина», а в цьому році для студентів працює «Школа активної молоді Бахмута». Хлопці та дівчата дізнаються про склад та роботу місцевого самоврядування, знайомляться з функціями депутатів, розуміють для себе, що кожен з них може впливати на прийняття рішень у рідному місті.

Відеосюжет, розказує скільки виборців в Бахмуті, на який термін обираються депутати, чи отримують вони заробітну плату, які питання вирішують, хто виконує прийняті рішення, чи можна відвідувати пленарні засідання – сесії міськради, як брати участь у місцевому самоврядуванні.

В рамках проекту також будуть підготовлені просвітницькі відеоролики про формування та використання місцевого бюджету, функції депутатів, форми участі громадян.

Проект «Школа активної молоді Бахмуту», виконується Громадською організацією «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ» при співпраці з Управлінням молодіжної політики та по справам дітей Бахмутської міської ради в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]