Якими будуть важливі рішення грудневої сесії, що вплинуть на життя бахмутчан в 2018-му році?

Семаковська Тетяна 15:59, 19 Грудня 2017

В нашій постійній рубриці «Маєш право знати» координатори руху «Сильні громади» проаналізували проекти рішень Бахмутскої місьткої ради, що подаються на розгляд депутатам завтра, 20 грудня початок о 9.00. 

Ознайомитись з двома першими проектами за переліком про плани робот ради на перше півріччя 2018 року і звіт про роботу  в 2017 році на жаль нам не вдалося, бо вкладень у проектах не опублікували. Що доречи є порушенням закону, бо проекти у повному обсязі мають бути оприлюднені за 21 день до дня проведення засідання.

Третім питанням буде розглянуто проект бюджету міста на 2018 рік. Слід відзначити, що в цьому році процедурою обговорення бюджету були передбачені громадські слухання, що відбувалися заздалегідь до винесення питання на сесію і у громадськості був час надати свої пропозиції. Повну відеопрезентацію можна подивитися в групі «Бахмут IN.UA» у Фейсбуці. Бюджет збалансований за доходами і видатками. Доходи бюджету 849,6 мільйонів гривень. Вперше спочатку війни при розрахунку бюджету враховані вимушено переміщені особи. Загалом бюджет розрахований 118 тисяч мешканців громади. На таку кількість населення буде розрахована дотація вирівнювання і державні субвенції.

Наступне питання, що буде розглянуте на останній сесії 2017 року – затвердження програми соціально-економічного розвитку на 2018, в якій закладаються основні напрямки розвитку міста і фінансування реконструкції об’єктів та сфер життєдіяльності міста.

Депутатам пропонують внести зміни до переліку об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів розподілених за рахунок окупованих територій з обласного бюджету. В нього входять 34 заходи в тому числі реконструкція зовнішнього освітлення на бульварі Металургів, утеплення 5-ти поверхівок біля дитячої лікарні.  

Цікаво чи приймуть депутати пропозиції громадськості щодо Програми висвітлення діяльності Бахмутської міської ради. На Громадській раді від членів та присутніх були озвучені декілька зауважень з приводу фінансування телебачення і газети, в цьому році з якоїсь причини для телебачення суму підвищили. Були подані пропозиції до збільшення фінансування на висвітлення питання створення громади, визначення сум для публікації окремих матеріалів.

В переліку об’єктів, що буде підлягати приватизації виносять тільки одне приміщення загальною площею 103 кв.метри за адресою Гаршина, 59, яку має намір викупити приватний підприємець Пилипець В.В.

Рішенням міськради пропонується встановити   надбавку за високі досягнення у  праці  міському голові Олексію Реві у розмірі  50%   посадового окладу з     урахуванням надбавки за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування та  надбавки за вислугу років. Також встановлюється премія у розмірі  100%  посадового окладу.

Ще один депутат наважився заявити про дострокове припинення повноважень. На цей раз Андрій Корочанський, який доречи вже декілька років не приймає участь у роботі міськради. Оскільки депутат потрапив до ради за списком Партії Регіонів цілком можливо, що в наступному році до складу ради замість Корочанського увійде інша особа.

Також затверджується структура виконавчих органів Бахмутської міськради – штат 302 одиниці на утримання якого пропонується витратити більше 42 мільйонів гривень у 2018 році.

На розгляд депутатів виносять новий Статут стоматологічної поліклініки, готується доповідь про комплексну програму по соціальному захисту окремих категорій громадян де перераховані суми матеріальної допомоги і надані пільги. Також буде надано звіт про програму місцевих стимулів для медичних працівників, будуть внесені зміни до програми забезпечення житлом дітей сиріт. Розглядаються питання оренди комунальної власності та земельні питання.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]