Депутати Бахмутської міськради продовжують декларувати доходи за 2016 рік

Семаковська Тетяна 13:32, 16 Серпня 2017

Координатори руху “Сильні громади” весною робили аналіз поданих декларацій Бахмутської міської ради за 2016 рік. З 59 свої декларації надали лише 49 депутатів, саме серед них були виділені ТОП-5 заможних. По тім, які порушили Закон України про електронне декларування та не задекларували свої доходи, було складений запит до Національного Агентства з питань запобігання корупції.

Як прокоментувала ситуацію юрист руху “Сильні громади” Наталя Рижкова, відповідно до законодавчих актів, НАЗК перевіряє декларації з питання своєчасності подання, правильності заповнення, здійснює логічний і арифметичний контроль.

“До того ж, Національне агентство письмово повідомляє органи місцевого самоврядування та заклад, де працює суб’єкт декларування про порушення. Від НАЗК ми отримали відповідь, де зазначено, що буде перевірено факт неподання та несвоєчасного подання декларацій за 2016 рік” – розказала Наталя.

Також, Наталя Рижикова додала, що в найближчий час буде надіслано другий запит до НАЗК щодо факту не декларування доходів депутатами Бахмутської міської ради за 2016 рік, з ціллю дізнатись про результати перевірок.

До речі, у червні ще п’ять депутатів, хоч із запізненням, але задекларували доходи за 2016 рік. Серед них керівник ННПІ УІПА Валерій Коломієць, доцент та викладач  ННПІ УІПА Сергій Лутай, Артур Радковський, приватний підприємець Юрій Зиков, Олексій Нікітенко – президент ПрАТ “Фітофарм”, як він сам вказав себе у декларації. 

11223 ee2f9

Світлана Дмитроц – бухгалтер, Дмитро Доценко, у минулому директор ДП “Артемсіль”, Максим Куличенко, заступник генерального директора ЗАТ “Артемівськ Вайнері”, Костянтин Третьяков, у минулому генеральний директор ПАТ “ЧВК”, Віталій Шпичка, працівник заводу ВАТ “АЗОЦМ” – так і не надали свої декларації.

Тамара Недашковська, виконуюча справами виконкому при Бахмутській міській раді, додала, що по всім депутатам, які своєчасно не надали  декларації також були надіслані запити до НАЗК.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]