Завтра в Бахмуті відбудуться Громадські слухання. Обговорюється благоустрій мікрорайону Ювілейний

Семаковська Тетяна 19:08, 12 Липня 2017

Створення скверу на місці існуючого пустиря між будівлями № 73,75,81, по вулиці Ювілейній обговорюється на мікрорайоні вже не перший рік. Спочатку збирали підписи, а після того як на майданчик стали звозити плити громадськість привернула увагу ЗМІ, потім справа переросла у збір підписів і ініціювання проведення Громадських слухань.

«Після того як ми виступили в пресі, поставили палатку і невдоволені мешканці мікрорайону підписали подання на проведення Громадських слухань по питанню створення скверу замість автостоянки чи влаштування торгівельної точки», – розказує активіст, член оргкомітету по підготовці Громадських слухань Сергій Фісун.

Як проходив збір підписів і що з цього приводу сказав заступник міського голови Федір Федоров читайте і дивіться тут.

Хоча представники міськради наполягали, що слухання проводити марно, бо за генпланом тут мають будувати житло, активісти наполягають на тому, що оскільки плани далекоглядні, а люди хочуть щоб перед вікнами був не гул авто і снування клієнтів торгових точок, а зелений куточок, треба піти їм на зустріч.

«На організаційній зустрічі нам разом з групою активістів вдалося досягти домовленостей про те, що на цьому пустирі варто таки зробити зелену зону, але використовувати рослини, які можна легко пересадити. Завтра ми все це ще раз будемо обговорювати на слуханнях в присутності мешканців мікрорайону. Сподіваюсь, що буде багато зацікавлених людей. Запрошую всіх бажаючих», – додав Фісун.

Слухання відбудуться завтра, 13 липня, о 16.00 за адресою вул. Ювілейна, 71 біля купи бетонних плит.  

Нагадуємо, що для голосування з собою треба мати документ підтверджуючий особу. Бо згідно Положення про громадські слухання в місті Бахмуті, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 26.04.2017 № 6/100-1843 «Про затвердження Положення про громадські слухання в місті Бахмуті» для участі у громадських слуханнях, необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує та підтверджує громадянство України, або спеціальний статус.

За зазначеним Положенням рішення Громадських слухань буде передано на розгляд депутатам Бахмутської міської ради.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]