Войти
Main menu

Сьогодні було зібрано більше 170 підписів. Мешканці занепокоєні наявністю плит, які нещодавно з’явилися на майданчику біля будинку Ювілейна,71. По-перше не хочуть бачити під вікнами автозупинку, по-друге втомилися від виду пустиря. Пропозиція створення суверу була прийнята з радістю, але в міськраді кажуть, що за генеральним планом там мають бути житлові будинки, дитсадок і школа.

Ініціаторами збору підписів виступили Сергій Фісун, Віктор Зіпір і Андрій Жабін. Активні мешканці міста розказали, що до них звернулися мешканці цього двору з проханням з'ясувати, що саме планують робити з завезеним будівельним матеріалом. Подробиці можна подивитися в відеосюжеті наших колег з телеканалу «До Тебе».

IMG 4337 57069

Сьогодні ініціативна група почала збирати підписи і за день пропозицію провести громадські слухання з питання благоустрою цієї території підтримало більше 170 чоловік. За положенням про Громадські слухання для проведення обговорення на рівні мікрорайону потрібно 50 підписів.

IMG 4330 9a938

Один з ініціаторів збору підписів Андрій Жабін каже, що жив у будинку Ювілейна, 71 більше десяти років тому і за цей час нічого не змінилося - нічого крім пустиря.

На протязі дня до намету приїжджали представники міської ради з офіційним і неофіційним візитом. Наприкінці збору підписів до активістів приїхав замголови Федір Федоров, який пояснив, що за генеральним планом Бахмута ця територія відведена під забудову, тож не про який сквер не йдеться. Немає сенсу садити дерева не декілька років, щоб потім все знищувати. На пропозицію активістів розглянути можливість благоустрою елементами, які легко буде перенести, щоб прикрасити цей район, він обіцяв подумати разом з керівниками місцевих ОСББ.

IMG 4324 216b1

До речі, не дивлячись на наявність генплану, дозвіл на встановку МАФів міськрада продовжує надавати, один з них має з'явитися на місці складування плит.

Хоча посадовець не бачить сенсу проводити громадські слухання, активісти вважають, що така форма спілкування між працівниками міськради і мешканцями остаточно дозволить відповісти на всі питання. Тож від подання заяви відмовлятися не будуть. Сподіваються, що питання не будуть затягувати, як було з бульваром Металургів і швидко розставлять точки над «і».   

Подробиці дивіться у нашому відеосюжеті. 

Комментарии   

+6 #1 Иван 30.05.2017 20:41
Вы уже пытались как-то, совсем недавно, чтобы вас послухали…
Вот только не почули вас…!
И тут будет, если будет – то же самое.
Для того, чтобы быть услышанным, нужно, ну, как минимум, уметь говорить – четко, внятно и конкретно.
;-)
Цитировать
-5 #2 Вань 30.05.2017 21:22
Вань. Под лежачий камень вода не течет. Второе. Все правильно, говорить нужно учиться. Третье. Если оппонент не желает слышать...то не услышит как не кричи. А насчет услышали или нет, ну тут можно долго спорить.. Четвертое. А время покажет. Все, что делается обязательно принесет свой положительный эффект, даже если он будет не таким как вы ожидаете. Не все сразу и быстро. :)
Цитировать
-3 #3 Юбилейка 31.05.2017 07:35
Федоров - умора! Генеральный план застройки, говорите? В нашем городе строительство жилья на этом микрорайоне остановилось в каком году? В середине 1990х? А во всем городе? Вымучивали несколько несчастных домов целое десятилетие... А дом возле муз. школы по Лермонтова вообще не в состоянии достроить и сдать. А ЦЕЛОЕ ПОКОЛЕНИЕ ДЕТЕЙ УЖЕ ВЫРОСЛО НА ЭТОМ ПУСТЫРЕ, НЕ ВИДЯ НИЧЕГО ЛУЧШЕ КРОМЕ БУДЯКОВ.
Цитировать
-8 #4 Юбилейка 31.05.2017 07:38
Ну нет уже многие годы никакого строительства в нашем городе. И вряд ли будет, в прифронтовом городе-то... Так что сделайте сквер, площадку, чтобы детям было где играть в футбол, чтобы было эстетично. Все это можно будет убрать, если когда-то в Бахмуте снова начнут строить новое жилье и школы... А ПЛИТЫ НАХ ПУСТЬ УБИРАЮТ.
Цитировать
-7 #5 Юбилейка 31.05.2017 07:39
Общественники всё правильно сказали, всё четко, понятно и по делу. А что там вам не понятно, "Иван"?
Цитировать
+3 #6 Валя 31.05.2017 10:09
популисты ...
Цитировать
+3 #7 Дмитрий 01.06.2017 13:57
Популисты вы забодали со своими площадками. А люди у которых есть автомобили что не люди? Где машины ставить? на газонах? тротуарах? Ну была бы аккуратная площадка под автостоянку.
Цитировать
+3 #8 Иван 01.06.2017 15:12
Цитирую Вань:
Вань. Под лежачий камень вода не течет. Второе. Все правильно, говорить нужно учиться. Третье. Если оппонент не желает слышать...то не услышит как не кричи. А насчет услышали или нет, ну тут можно долго спорить.. Четвертое. А время покажет. Все, что делается обязательно принесет свой положительный эффект, даже если он будет не таким как вы ожидаете. Не все сразу и быстро. :)

Приведите ХОТЬ ОДИН положительный эффект вашей «бурной деятельности»
Сплошная говорильня – переливаете с пустого в порожнее, и всё!
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль