Мін’юст шукає свідків російської агресії на Донбасі

Семаковська Тетяна 20:16, 8 Серпня 2017

У зв’язку з агресією РФ проти нашої держави та для захисту інтересів українського народу та держави України за допомогою правових засобів розпочато низку процесів у міжнародних судових органах з метою притягнення РФ до відповідальності.

 

З цією метою за сприяння руху “Сильні громади” здійснюється пошук свідків російської агресії на Донбасі. Кого ми розшукуємо:

–     безпосередніх очевидців збройної агресії РФ на Донбасі;

–  очевидців порушень прав людини на Донбасі з боку російських військових та представників так званих “ДНР” та “ЛНР”;

– наявність у розпорядженні фото- та відеоматеріалів, що підтверджують агресію РФ проти України.

Зазначена інформація буде використана Україною в якості доказової бази у міжнародних судових органах з метою притягнення РФ до відповідальності за порушення прав людини на Донбасі.

Якщо Ви володієте такою інформацією, будь ласка, пишіть на електронну скриньку руху “Сильні громади” [email protected] із зазначенням характеру інформації або ПРЯМО на спеціальну е-скриньку Міністерства юстиції України [email protected], або заповніть спеціальну ФОРМУ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ. Довідки за телефонами: 050-752-25-21; 097-661-44-09; 063-741-52-47 (Денис Бігунов, цілодобово).

Пам’ятайте! Ваша інформація може допомогти юридично довести вину Російської Федерації у розв’язанні та веденні неоголошеної агресивної війни проти України.

Україна приєднується до єдиної зони роумінгу з країнами ЄС

Валентина Славінська Славінська Валентина 18:00, 22 Травня 2024
Євроінтеграція
Україна та ЄС / фото з відкритих джерел

Верховна Рада України в другому читанні ухвалила законопроєкт про створення спільної зони роумінгу між Україною та Європейським Союзом. Це рішення відкриває шлях для запровадження єдиних правил щодо роумінгових послуг між Україною та країнами-членами ЄС.

Про це повідомляє народний депутат Олексій Гончаренко

Правила єдиної зони роумінгу

Згідно з ухваленим законопроєктом, українці зможуть користуватися національними тарифами мобільного зв’язку під час подорожей країнами Євросоюзу протягом 4 місяців без додаткової оплати. Такі ж права матимуть громадяни ЄС під час перебування в Україні.

Прийняття європейських норм щодо роумінгових послуг було необхідною умовою для створення єдиної зони роумінгу між Україною та ЄС. Законопроєкт забезпечує перехід України до регулювання у цій сфері відповідно до законодавства Євросоюзу.

Тимчасовий безплатний роумінг

Наразі в Україні діє тимчасовий безплатний роумінг для абонентів, які виїжджають за кордон. Цю ініціативу запровадили українські мобільні оператори у 2022 році після початку повномасштабної війни з росією.

Для остаточного запровадження законопроєкту про єдину зону роумінгу його має підписати Голова Верховної Ради та Президент України. Ухвалення закону було ініційовано Єврокомісією для приєднання України до спільного з ЄС роумінгового простору.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

В Україні перестануть надавати централізовані виплати субсидій і пільг для переселенців

Валентина Славінська Славінська Валентина 17:00, 22 Травня 2024
Гроші та виплати
Грошові виплати / фото з відкритих джерел

Уряд припинив дію тимчасового механізму централізованої виплати житлових субсидій та пільг для громадян, які проживали на окупованих територіях або територіях активних бойових дій. Для продовження отримання цих виплат необхідно звертатися до органів Пенсійного фонду України.

Про це повідомляє Краматорська міська рада

Централізована виплата субсидій і пільг припиняється 

З червня 2024 року припиняє діяти централізований механізм нарахування та виплати житлових субсидій і пільг для громадян, які у 2022 році мешкали на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, де органи соцзахисту не мали можливості працювати. Цей механізм було запроваджено 7 березня 2022 року постановою Кабміну №215.

Для продовження отримання житлових субсидій і пільг після 1 червня 2024 року громадянам необхідно особисто звернутися до відділень Пенсійного фонду України із заявами про їх призначення відповідно до нового порядку.

Виплати ВПО у травні

16 травня 2024 року Управління соціального захисту населення (УСЗН) Бахмутської Міської Ради профінансувало виплату матеріальної допомоги 163 бахмутянам на загальну суму 1 024 600 гривень відповідно до рішення міської комісії. 

За словами представниці соцзахисту, обсяги виплат невпинно зростають. Якщо на початку року суми були порівняно незначними, то починаючи з березня вони перевищують 1 мільйон гривень щомісяця. Зокрема, у квітні було виплачено 1 059 000 гривень.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Євроінтеграція

Україна приєднується до єдиної зони роумінгу з країнами ЄС

Верховна Рада України в другому читанні ухвалила законопроєкт про створення спільної зони роумінгу між Україною та Європейським Союзом. Це рішення відкриває шлях для запровадження єдиних […]

В Україні перестануть надавати централізовані виплати субсидій і пільг для переселенців

Уряд припинив дію тимчасового механізму централізованої виплати житлових субсидій та пільг для громадян, які проживали на окупованих територіях або територіях активних бойових дій. Для продовження […]

Житло, виплати та пошук роботи: яке становище ВПО у 2024 в Україні та за кордоном

У 2023 році, за словами віцепрем’єр-міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук в Україні налічували 4,9 мільйона ВПО. Ці люди вимушено стали на […]

16:00, 22.05.2024 Скопіч Дмитро

Бахмутський медичний коледж запрошує на День відкритих дверей для вступників 2024

Бахмутський медичний фаховий коледж запрошує випускників шкіл, працівників медичної сфери та всіх, хто бажає здобути професію медичної сестри, брата медичного чи фельдшера, взяти участь в […]

339483709 923291838876579 5901588776248601492 n 30eed

Допомога для бахмутян: де та за яким графіком працюють Центри підтримки в Україні

Сьогодні через війну бахмутяни розкидані по різних областях України, попри те людям намагаються надавати необхідну підтримку. Для цього організували центри та осередки для ВПО, де […]