Вже завтра, 8 липня, у грузинському Батумі пройде фінальний поєдинок молодіжного Чемпіонату Європи з футболу. За «золоті» нагороди турніру поборяться збірні Англії та Іспанії.
До слова, нещодавно завершилися півфінальні матчі, які пройшли в Грузії та Румунії.
На шляху до фіналу Іспанія обіграла Україну (5:1), а Англія відвантажила три «сухі» м’ячі Ізраїлю. Відповідно титул між собою розіграють Англія та Іспанія.
Де і коли подивитися трансляцію?
Зустріч відбудеться у суботу, 8 липня, на стадіоні «Батумі Арена». Матч розпочнеться о 19:00 за київським часом.
Ексклюзивний транслятор «Євро-2023» U21 з футболу в Україні «Суспільне Спорт» покаже фінальний поєдинок наживо. Трансляція стане доступною з 19:00 за цим посиланням.
Окрім цього, матч можна буде переглянути на місцевих телеканалах «Суспільного» (Київ, Чернігів тощо), а також послухати на «Радіо Промінь».
Норвезька рада у справах біженців (NRC) відкриває прийом заявок на грошову допомогу 2025. Заявки прийматимуть з 20 січня по 29 січня. Отримати кошти зможуть чотири категорії.
Про деталі програми NRC, реєстрацію та критерії, читайте в матеріалі Бахмут IN.UA.
Як зареєструватися на норвезьку допомогу?
З 20 січня з 9:00 по 29 січня 17:00 Норвезька рада у справах біженців в Україні відкриває прийом заявок на отримання багатоцільової грошової допомоги.
Зверніть увагу, що всі подані протягом цього періоду заявки, будуть оцінюватися однаково. Людей просять не навантажувати сайт в перший день. Також, до розгляду будуть брати лише першу спробу подачі заявки. Усі наступні заявки автоматично видаляються.
Фінансування NRC обмежене тому отримати грошову допомогу від Норвезької ради 2025 зможуть не всі.
Хто може отримати допомогу від Норвезької ради?
В 2025 році отримати допомогу зможуть:
особи, що проживають на територіях, визначених як території, на яких ведуться бойові дії;
внутрішньо переміщені особи, які були змушені покинути свої домівки;
внутрішньо переміщені особи, що проживають на територіях із високою інтенсивністю бойових дій;
важливим критерієм є те, що домогосподарство фізично знаходиться на території України.
Якщо ви отримували грошову допомогу від Норвезької ради у минулих роках, то все одно можете подати заявку. Але домогосподарства, які отримали грошову допомогу від NRC або інших гуманітарних організацій менше, ніж пів року назад, можуть бути виключені з розгляду.
Заявку на реєстрацію можна буде заповнити на сайті Норвезької ради 20 січня з 9:00.
Як не потрапити на шахрайство?
Зверніть увагу, що заповнювати заявку потрібно на офіційному сайті Норвезької ради. Це безплатно. NRC ніколи не запитує ваші банківські дані, PIN-коди або CVV.
Ось список документів, які потрібні для реєстрації на офіційному сайті:
паспорт або ID-картка;
довідка ВПО (для домогосподарств із ВПО);
свідоцтва про народження дітей (за наявності);
ідентифікаційні номери платників податків (ІПН) для всіх членів домогосподарства віком від 18 років;
номер банківського рахунку у форматі IBAN (UA + 27 символів). Соціальні, пенсійні рахунки або рахунки “ЄПідтримки” не приймаються.
Заповнення заявки не гарантує отримання коштів, але значно збільшує ваші шанси. Коректно заповнюйте всі дані.
Як перевірити статус заявки на допомогу від NRC?
В 2025 році не будуть відправляти статусу заявки через SMS/WhatsApp. Але ви отримаєте сповіщення про важливі оновлення в інструменті самоперевірки на платформі NeedAid.
Для цього натисніть “Перевірити статус”, введіть код заявки (ID) та номер телефону, вказаний під час реєстрації. Якщо ви втратите код заявки, ви не зможете перевірити свій статус.
Для отримання допомоги на дитину батьків можуть попросити надати документи, зокрема й витяг про фактичне місце проживання з дитиною. Наприклад, якщо донор надає перевагу допомозі дітям з прифронтових територій, то такий витяг важливий для підтвердження. Також він потрібен для того, щоб влаштувати дитину до школи чи садочку.
Як отримати витяг про місце проживання дитини онлайн, читайте в матеріалі Бахмут IN.UA.
Де отримати витяг про місце проживання дитини онлайн?
Для того, щоб отримати документ потрібно авторизуватись в застосунку Дія, після цього ви зможете зробити це онлайн, дотримуючись наступних кроків:
у застосунку Дія оберіть кнопку “Сервіси”;
оберіть пункт “Довідки та витяги”;
оберіть пункт “Витяг про місце проживання дитини” та “Продовжити”.
Якщо інформація про дитину наявна у Реєстрі територіальної громади, то ви отримаєте документ в Дії у кілька кліків, він завантажиться в pdf форматі. У вас буде 24 години на його завантаження.
Якщо витяг не сформувався, необхідно актуалізувати дані про себе та своє зареєстроване місце проживання у реєстрі.
Нагадаємо, що разом з витягом часто потрібна й довідка про склад сім’ї. Утім, виникає проблема — ще у 2019 році Мінсоцполітики своїм наказом скасував цей документ, замінивши його на інший схожий за наповненням. Утім, у 2019 році згідно з наказом Мінсоцполітики від 17 липня 2019 № 1106 ця довідка була скасована. Тоді її замінили на Довідку про склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні,
Норвезька рада у справах біженців (NRC) відкриває прийом заявок на грошову допомогу 2025. Заявки прийматимуть з 20 січня по 29 січня. Отримати кошти зможуть чотири […]
Для отримання допомоги на дитину батьків можуть попросити надати документи, зокрема й витяг про фактичне місце проживання з дитиною. Наприклад, якщо донор надає перевагу допомозі […]
15 січня фахівці Центру надання адміністративних послуг та відділу реєстрації Бахмутської міської ради проведуть прийом бахмутян, які мешкають у Києві та Київській області. Записатись на […]
15 січня представник Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Бахмутської міської ради прийматиме жителів громади у Дніпрі, які тимчасово проживають у місті та області. Усі охочі […]
З 1 січня 2025 року в Україні більше не працюють медико-соціальні експертні комісії (МСЕК). Президент України Володимир Зеленський ліквідував їх Законом №12178. Тож, відтепер, аби […]