«Памфір»: як знімали український фільм та де подивитися?

Семаковська Тетяна 13:44, 30 Березня 2023

фільм Памфір«Памфір» — український фільм, який вийшов в прокат 23 березня 2023 року, й вже зібрав чимало схвальних відгуків. За сюжетом головний герой Памфір хороший сім’янин, але доля дає йому випробування й змушує розплачуватися за провину власного сина.

Як знімали стрічку розповідає The Village Україна, а де подивитися «Памфір» у Києві та Львові — шукайте в підбірці «Бахмут. IN.UA»

Сюжет фільму

Памфір — це чоловік, який з родиною мирно живе на Буковині, але минуле життя змушує героя звернути з чесного шляху заради своєї сім’ї. Дії стрічки розгортаються напередодні карнавалу Маланки. Памфір повертається до своєї родини після тривалої відсутності, але в цей час його син влаштовує підпал в молитовному домі, 

Через це чоловік змушений відплатити, він повертається у кримінальне минуле, до контрабанди. Стрічку варто глянути, щоб остаточно відкинути упередження про українське кіно. Українське кіно дебютувало на Каннському кінофестивалі, його переглянули люди Канаді, Італії, Польщі, Швейцарії, Греції, Індонезії, Словаччині й країнах Балтії.

Як знімали стрічку?

Олександра Костіна

Олександра Костіна продюсерка фільму. Фото: Zaxid.net

Олександра Костіна продюсерка фільму розповідає, що стрічку знімали у маленькому селі на кордоні з Румунією, а загалом команда відвідала 15–16 населених пунктів у двох областях – Івано-Франківській і Чернівецькій під час зйомок.

Через гористу місцевість команда використовувала гужовий транспорт, щоб дістатися до місця. Їхали навіть возами з кіньми, а от апаратуру переносили у руках. Хоч сценарій стрічки й тримався в секреті, місцеві жителі знали, що кіно знімають про них. 

«В одному селі, де знімали, якось декілька джипів їхали з кордону, уже поверталися «пустими». Вони зупинилися й кажуть: «Ага, кіношники. Поїхали в бар! Це ж ви про нас кіно знімаєте, нам приємно», — пригадує Олександра Костіна.

До слова, кияни й всі охочі в лютому та березні мали змогу побачити унікальні костюми, які були у фільмі. Тепер виставка «Памфірова Маланка. Танець смерті та життя» демонструватиметься з 28 березня 2023-го у Львові, у планах – Варшава, Амстердам і Париж. Побачити виставку можна у Львівському муніципальному мистецькому центрі.

Читайте також: Топ-8 для дошкільнят: підбірка україномовних мультфільмів для дітей

Де подивитися «Памфір» в Києві та Львові?

Афіша фільму в ТЦ River Mall. Фото: скріншот

В Києві стрічку транслюватимуть в багатьох кінотеатрах. Ми підібрали три найпопулярніші в столиці, які показуватимуть фільм цих вихідних.

Планета Кіно, у ТЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12. Квиток вартує від 190 гривень до 290 гривень в залежності від місця та години показу стрічки.

Афіша фільму у ТРЦ Рівер Молл

Показ фільму в залах Гегемон та Кіноман в кінотеатрі «Жовтень» 31 березня. Фото: скріншот.

В кінотеатрі «Жовтень», що знаходиться за адресою: вулиця Костянтинівська, 26, буде особливий показ «Памфіру» 2 квітня о 14:10 на кінопоказі буде режисер фільму Дмитро Михайлович Сухолиткий-Собчук. Вартість квитка 170 гривень, а от  у п’ятницю 31 березня квиток на фільм коштуватиме 105 гривень, в суботу 1 квітня 130 гривень

Кінотеатр Жовтень

Показ фільму в залі Гегемон в кінотеатрі «Жовтень» 1 квітня. Фото: скріншот.

Ще один показ стрічки у Києві, за участі режисера, відбудеться у кінотеатрі KINO42, за адресою вулиця Костянтинівська, 11Б 1 квітня. Квиток на сеанс коштує 100 гривень, в інші дні ціна від 100 до 120 гривень.

Памфір

Афіша кінопоказу в кінотеатрі KINO42 Фото: скріншот

У Львові переглянути стрічку можна в ТЦ Forum Lviv, за адресою вулиця Під Дубом, 7Б. Квиток на сеанс коштує 160 гривень

 

Фільм Памфір у Львові

Афіша у Львові у ТЦ Forum Lviv. Фото: скріншот

Львівський кінотеатр у СТРЦ SPARTAK за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 1Б, також транслює стрічку, остання дата показу 5 квітня. Ціни від 100 до 130 гривень за квиток, сеанси є, як у вечірню, так й в ранкову годину.

Горіховий кінотеатр

Афіша кінопоказу у Горіховому кінотеатрі. Фото: скріншот

 

Кінотеатр у парку Горіховий гай пропонує квитки від 80 гривень за особу. Зал знаходиться за адресою вул. Володимира Великого, 14А.

Фото: Планета. Кіно.

Читайте також: Світла книга про світлий регіон: Катерина Зарембо розказує про свою книгу «Схід українського сонця. Історії Донеччини і Луганщини початку ХХІ століття»

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Працевлаштування без ризиків: як убезпечити себе від примусу

Валентина Славінська Славінська Валентина 13:00, 12 Травня 2024
Допомога / фото ілюстративне

Через війну українці втратили не тільки житло, але й роботу, у пошуках якої ВПО можуть зіштовхнутися з шахраями або ж отримають “можливість” працювати безплатно.

Про це повідомляє Міжнародна організація з міграції

Ознаки примусової праці 

Якщо роботодавець дивно поводиться під час найму, наприклад вимагає ваші документи чи чинить психологічний тиск, то перед вами недоброчесний підприємець чи компанія, також можуть бути такі ознаки:

  • роботодавець обманув щодо обіцяних умов роботи;
  • затримка або невиплата зарплати;
  • обмеження свободи пересування;
  • примус до понаднормової праці без оплати;
  • ізоляція та постійний нагляд;
  • небезпечні умови праці;
  • борги, які потрібно “відпрацьовувати”;
  • застосування фізичного або психологічного насильства.

Що не можна роботи влаштовуючись на роботу

  • нікому не віддавайте документи та мобільний телефон;
  • регулярно інформуйте близьких про ваше місцеперебування;
  • майте електронні копії документів, надішліть їх родичам;
  • шукайте роботу й житло через надійні джерела;
  • не пересувайтеся поодинці, тримайтеся групами;
  • погоджуйтеся лише на офіційну роботу за трудовим договором, написаним зрозумілою вам мовою;
  • не сідайте в транспорт до незнайомців; 
  • у крайньому разі, сфотографуйте номер авто й надішліть знайомим;
  • у підозрілих ситуаціях звертайтеся до поліції.

Корисні контакти: гарячі лінії 

Якщо ви опинилися у складній ситуації телефонуйте за номерами:

Україна — +380 (80) 050 5501; 527

Молдова — 0 800 777 77; + 373 22 23 29 40

Польща — +48 22 628 99 99;  +48 605 68 77 50

Румунія — +40 21 313 31 00;  0 800 800 678

Словаччина — +421 800 800 818

Угорщина — +36 80 20 55 20

Німеччина — +49 911 943-0

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Цивільні українці можуть пройти базову військову підготовку у 18 містах за донат

Семаковська Тетяна 12:00, 12 Травня 2024

333040466 528175832783304 4798898760996940334 n 3ac01

За ініціативи Благодійного фонду Сергія Притули у 18 містах України цивільні можуть отримати базову військові підготовку за донат. Сума донату є довільною, кожен учасник сплачує її на свій розсуд. Мінімальної суми внеску немає.

Сьогодні Центри готовності цивільних діють у Луцьку, Києві, Рівному, Житомирі, Полтаві, Чернігові, Тернополі, Харкові, Хмельницькому, Одесі, Кривому Розі, Умані, Чернівцях, Франківську, Львові, Дніпрі, Вінниці та у Черкасах.

Повний перелік посилань на центри знайдете тут

Учасники, які перекинуть донат БФ (ред. необхідно зробити скрін суми, або ж перекинути її на рахунок фонду перед початком тренінгу), можуть опанувати тренінги зі стрілецької справи, тактичної медицини, військового зв’язку, основи аеророзвідки, користування військовою оптикою й інші. 

Редакція дізнавалася, які тренінги можна пройти у Дніпрі, Києві та Полтаві.

Київ

У столиці можна пройти тренінги з домедичної допомоги, основи гранатометної справи або ж дізнатися про інструменти кібербезпеки. Важливо, для того, щоб пройти тренінг обовязковою є реєстрація на нього, тож слідкуйте за анонсами тренінгів у соцмережі Центру.

Дніпро

У Дніпрі проводять тренінги на тему управління стресом на лінії фронту, вчать азів стрілецької справи та тактмеду. Всі анонси можна дивитися тут.

Полтава

В Полтаві цивільні також матимуть змогу пройти тренінг “Домедична допомога. Алгоритм M.A.R.C.H. для цивільних”. Тривалість заняття 4 години, також проводять тренінги на тему “Інженерна справа. Основи фортифікації” або ж можна дізнатися основи поводження з гранатометами і ПТРК. За анонсами подій слідкувати можна тут.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Працевлаштування без ризиків: як убезпечити себе від примусу

Через війну українці втратили не тільки житло, але й роботу, у пошуках якої ВПО можуть зіштовхнутися з шахраями або ж отримають “можливість” працювати безплатно.

333040466 528175832783304 4798898760996940334 n 3ac01

Цивільні українці можуть пройти базову військову підготовку у 18 містах за донат

За ініціативи Благодійного фонду Сергія Притули у 18 містах України цивільні можуть отримати базову військові підготовку за донат. Сума донату є довільною, кожен учасник сплачує […]

Полуниця, огірки та гриби: що можна заморозити на зиму розповідає бахмутянка

Літо недаремно називають порою вітамінів, адже сезонні фрукти та овочі — ключові елементи збалансованого та здорового харчування, але літо проходить швидко, а бажання їсти свіжі […]

Сезон починається: як обрати якісну черешню

Літо неможливо уявити без солодкої та соковитої черешні. Однак часто, купуючи ці ягоди, ми розчаровуємося у їхньому смаку. Як же вибрати саме ту черешню, від […]

Куди звертатися переселенцям у Львові: повний перелік адрес та контактів

Редакція Бахмут IN.UA  зібрала інформацію про центри допомоги, гуманітарні штаби, та притулки у Львові, де переселенці можуть отримати харчування, тимчасове житло, одяг, медикаменти тощо.