Main menu

ВПО в Києві зможуть безкоштовно опанувати професію баристи

people g7135536a5 1920 9a314Для того, щоб спростити процес адаптації переселенців в Києві БФ “Київ Волонтерський” зініціювали безкоштовне навчання для ВПО та молоді, які шукають роботу. Кількість місць обмежена, вчити азам роботи баристи будуть досвідчені експерти. Участь може прийняти молодь, яка не має роботи від 18 до 25 років.

Про це повідомляє БФ “Київ Волонтерський” в соцмережах.

“Запрошуємо молодь навчитися професії бариста разом з @octotower та Київ Волонтерський! Аби спростити процес адаптації переселенців в Києві, ми зініціювали навчання для ВПО та молоді, які шукають роботу, а наші кавові друзі Octo Tower та Yellow place нас підтримали!”, — пишуть на сторінці БФ.

За час навчання буде 2 дні теорії - кавова справа, сервіс, програмне забезпечення, з яким працюють заклади, 3 дні практики, екзамен, екскурсія на обсмажку в Garage. По закінченню курсу учасники отримають сертифікат та перелік рекомендованих закладів, що наразі шукають бариста.

Кількість місць обмежена, для тих, хто хоче взяти участь в навчанні необхідно обовязково заповнити анкету. Вік кандидатів від 18 до 25 років. На навчання відберуть 15 кандидатів.

Після цього учасників запросять на співбесіду, пройшовши яку, особа зможе безкоштовно пройти навчання та опанувати нову професію. 

Після відбору заявок опенколу будуть проведені співбесіди, за результатами яких до участі будуть запрошені 15 учасників. Опенкол триватиме до 4 квітня.

Фото: фотосток

Читайте також: Бахмутяни в столиці можуть актуалізувати свої дані в реєстрі територіальної громади

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!