Main menu

Пришвидшить розкриття злочинів: Донецький НДЕКЦ відкрився у Дніпрі

641872b91dbaf239693355 922a4Після окупації Донецька експерти (НДЕКЦ) Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України базувалися в трьох містах – Маріуполі, Краматорську та Слов’янську.  Однак, повномасштабним вторгненням фахівці були вимушені виїхати за межі Донеччини та продовжили працювати з різних міст. Сьогодні в Дніпрі відкрили повноцінний офіс НДЕКЦ.

Про це повідомляє поліція Донеччини.

Донецький НДЕКЦ відкрився у Дніпрі, тут є просторий офіс і сучасне обладнання. Фахівці повернулися до робочих місць, крім того, призначено нову керівницю. Наразі тут здійснюють 15 експертиз: дослідження зброї, наркотичних речовин, транспортних засобів, документів, трасологічні, вибухотехнічні дослідження тощо.

«Повноцінна робота НДЕКЦ забезпечить швидке розслідування кримінальних проваджень та спрямування їх до суду, що позитивно вплине на ефективність роботи поліції та стан безпеки. Наразі для тісної взаємодії з НДЕКЦ частину слідчого підрозділу розміщено в Дніпрі. В умовах бойових дій ми докладаємо всіх зусиль, аби наші громадяни максимально швидко отримували справедливе правосуддя», - зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко.

За три місяці 2023 року судові експерти Донецького НДЕКЦ МВС виконали близько 1500 експертиз. 

641872ba0e2b8702956114 39b4f

Донецький НДЕКЦ у Дніпрі. Фото: Нацполіція

  1. 950 експертиз провели з дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, сильнодіючих і отруйних лікарських засобів;
  2. 76 криміналістичних експертиз; 
  3. 34 вибухотехнічні експертизи;
  4. 309 товарознавчих експертиз:
  5. 66 експертиз обставин ДТП І технічного стану транспортних засобів тощо. 

Окрім того, фахівці центру взяли участь у проведенні 18 процесуальних дій. Згодом планується збільшити кількість експертиз, зокрема готується впровадження експертизи ДНК.

Фото: Нацполіція

Читайте також: Для бахмутян відкриють два медичні центри

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!