Main menu

Як Буча приймала чемпіонат Донецької області з кікбоксингу

Screenshot 569 afa5f18 та 19 березня у місті Буча Київської області пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу серед юнаків та юніорів. Більш ніж 150 спортсменів взяли участь у заході, серед них й бахмутські спортсмени.

Про те як тренувалися донецькі спортсмени та про символічне місце заходу — редакції розповів тренер Леонід Казаріз.

Бахмутські спортсмени в Бучі

Команду міста Бахмут представляли вісім вихованців відділення кікбоксингу КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, тренери Леонід Казаріз та Анатолій Романець. Чемпіонат проходив у приміщенні ліцею № 9, що в Бучі.

“Дуже символічно, що місто, яке пройшло такі труднощі на початку повномасштабної війни, відкрило нам можливість брати участь у чемпіонаті. Це наш Донецький чемпіонат, була взята серйозна відповідальність, запросили спортсменів Донеччини. Звісно, що в теперішній час було важко зібрати всіх вихованців, але з Бахмуту було 8 людей. Спортсмени завоювали призові місця, є навіть перше місце. Ми не здаємося й прдовжуємо боротися”, — розповідає тренер Леонід Казаріз.

Загалом Бахмутські спортсмени здобули 1 золоту нагороду, 3- срібні та 4 бронзові. Костянтин Кузнєцов став переможцем у ваговій категорії до 65 кілограмів у розділі лайт- контакт.

337109577 923870552084241 6134514221677563196 n e5778

Донецькі спортсмени з тренером. Фото: Спортуправління Бахмут

“Це дуже різносторонній юнак, відмінник у навчанні”, — розповідає про Костянтина тренер, додаючи, що хлопця тренував близько 5 років.

Пан Леонід наголошує, що Буча дуже тепло прийняла бахмутських спортсменів, адже у багатьох не вистачало належного екіпірування, однак все це надали. Про спортсменів турбувалися й намагалися зробити їхнє перебування якомога комфортнішим.

Наступні змагання також відбудуться у Київській області місто Бровари наприкінці березня та це буде вже Чемпіонат України. В цьому Чемпіонаті будуть брати участь найкращі спортсмени, запевняє тренер. За словами, пана Леоніда вже зараз є прогнози щодо ймовірних переможців.

Тренування майбутніх переможців

Тренер Леонід Казаріз зі своїми вихованцями працює в змішаному форматі, щоб тренування були ефективними проводять офлайн-зустрічі.

“Контроль є щоденний, за цей період ми вже декілька разів зустрічалися на тренуваннях з вихованцями. Я приїжджав до Києва, збирав по дві по три людини, шукав приміщення, до мене діти приїжджали. Нам дають можливість тренуватися, Бахмут всі знають й моє прізвище вже говорить про серйозність намірів. Онлайн-система звісно, що хороша, але потрібна ще практика. Це, як майстер з глини робить якийсь витвір, йому неодмінно треба докластися до виробу працею”, — резюмує Леонід Казаріз. 

Фото: Спортуправління Бахмут

Читайте також: Бахмутські пауерліфтери стали найкращими в Україні

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!