Main menu

Бахмутське управління соцзахисту не працює в Костянтинівці

Screenshot 454 16e28В соціальних мережах з’явилась інформація, що Бахмутське  управління соцзахисту поновлює прийом громадян у Костянтинівці. Редакція зв'язалася з держструктурою, щоб дізнатися, чи відповідає дійсності ця інформація.

  «З 9 лютого 2023 року спеціалістами Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради поновлюється прийом мешканців Бахмутської міської територіальної громади , які не перемістилися до більш безпечних міст у зв’язку з активними бойовими діями на території громади, з питань соціального захисту населення».

Саме така інформація з’явилась в місцевих телеграм-каналах. 

Інна Сподіна, начальник Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради розповіла, що це повідомлення помилкове:

«Нещодавно, в результаті технічної помилки, було повідомлено про початок прийому громадян, спеціалістами Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради у Костянтинівці. Управління прийом громадян у Костянтинівці не здійснює»

За інформацією мешканці громади можуть звертатись за  телефонами «гарячої лінії»: 099-713-39-80, 099-713-42-50, або за телефоном «гарячої лінії з евакуації»: 095-498-76-15.

Фото: Міськрада

Читайте також: В'їзд в Бахмут обмежили: кого стосуються нововведення?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!