Main menu

Українки можуть безплатно навчатися в Польщі: що для цього потрібно?

Screenshot 375 7a6beУкраїнки, які були змушені тікати від російської агресії в Україні, зможуть безплатно навчатися та опанувати сучасні цифрові спеціальності у Польщі.

Про це повідомляє народна депутатка України, голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

З 1 лютого офіційно стартує реєстрація на безкоштовне навчання за сучасними цифровими спеціальностями, а з 1 березня розпочнуться, власне, курси.

Мова йде про польсько-український проєкт в межах якого й буде відбуватися навчання. Він проходить під патронатом Першої Леді Польщі та екс-президента Польщі Александра Квасневського.

Мета навчання — навчати, перекваліфіковувати та працевлаштовувати жінок з України, щоб дати їм можливість не просто отримувати соціальні виплати, а здобути спеціальність та влаштуватися на роботу. 

Щоб взяти участь у проєкті необхідно заповнити анкету та зареєструватися за посиланням: https://www.utf.org.ua/about-6.

Як повідомляє видання Нова Польща, окрім основного навчання, жінки отримають ще й допомогу кар’єрних радників та наставництво співробітників технологічних компаній. 

Також буде створено інструмент для їх зв’язку з роботодавцями — малими, середніми та великими компаніями з Польщі та України. Компанії, які проходитимуть стажування або працевлаштовуватимуть випускників програми, у майбутньому зможуть скористатися спеціальною фінансовою підтримкою з фондів ЄС.

Фото: Юлія Гришина, Фейсбук

Читайте також: Нове життя у Франції: історія бахмутянки Наталії, яка наважилась кардинально змінити своє життя

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!