
Українські захисники знищили місце скупчення окупантів. Ворог розмістився в одній із захоплених будівель і потрапив у поле зору ЗСУ.
Про це повідомили у блозі бійців Повітряних сил ЗСУ “Соняшник”.
ЗСУ вдарили по базі окупантів
Бійці ЗСУ знищили місце скупчення окупантів. Ворог знаходився в одній з пошкоджених будівель. Там росіяни розмістили пункт базування штурмовиків і операторів дронів.
Українські захисники завдали удару по будівлі, яку захопили окупанти. Внаслідок влучання було знищено пункт базування окупантів.
Втрати ворога уточнюються.
Читайте також:
- На Донеччині ЗСУ зупинили понад сотню атак окупантів: зведення з фронту
- Окупанти намагаються розгорнути наступ на Добропільському напрямку
- Танки-павуки та дронова загроза: росіяни оновили тактику на Бахмутському напрямку
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!













