На російських пропагандистських пабліках публікують кадри з окупованого селища Цукурине Покровського району. Росіяни показали, який вигляд мають вулиці селища і будинки людей.
Редакція публікує вибрані кадри.
Цукурине, Покровський район
Цукурине знаходиться на відстані 2 кілометрів від міста Українськ і 8 кілометрів від міста Селидове. Росіяни окупували селище у жовтні 2024 року.
На фото, опублікованих росіянами, видно, що селище сильно постраждало внаслідок бойових дій. Домівки людей мають значні пошкодження. Деякі оселі повністю зруйновані — від них лишилися самі фасади і груда каміння.
На вулицях Цукуриного видно сліди бойових дій. Ворота будинків “прошиті” кулями, а на дорогах є залишки спаленої техніки.
До війни в Цукуриному проживали 1 745 людей (дані на 01.01.2022 року). У місті був розташований залізничний вузол, а також здійснювався видобуток вугілля.
Переселенці та переселенки, які проживають у місті Обухів, Київської області, 26 та 27 листопада, можуть зареєструватися на грошову допомогу від УВКБ ООН. Сума виплати на одного члена домогосподарства складає 10 600 гривень за 3 місяці.
Про реєстрацію в місті Обухів інформує команда УВКБ ООН у місті Київ та області.
Хто допомагає ВПО в Обухові
У сісто Обухів, 26 та 27 листопада (вівторок, середа), приїде мобільна команда УВКБ ООН, яка реєструватиме внутрішньо переміщених осіб на грошову допомогу. Під час запису буде жива черга, попередній запис непотрібний.
Візит відбудеться за адресою вулиця Київська, 117 (будинок культури), а години прийому з 10:00 до 16:00.
Хто може отримати грошову допомогу від ООН
Грошову допомогу можуть отримати переселенці протягом 6 місяців з моменту переміщення та люди, які повернулися в Україну після вимушеного переміщення до іншої країни. При цьому вони мають відповідати одному з критеріїв:
родина, яка має лише одного з батьків з однією або більше дітьми віком до 18 років або з людьми похилого віку (55 років і старше);
родина, яку очолює одна самотня або кілька самотніх людей похилого віку (55 років і старше);
людина похилого віку з однією або кількома дітьми віком до 18 років;
родина з однією або кількома людьми з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо).
При цьому люди, які відповідають критеріям вразливості, повинні мати місячний дохід менше 5 400 гривень на одного члена родини.
Якщо ви вже отримували допомогу від УВКБ ООН, іншої агенції чи гуманітарної організації ООН, то вам можуть відмовити у виплаті.
Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Установу реорганізували і приєднали до новоутвореного Слов’янсько-Бахмутського управління Донецької обласної служби зайнятості.
Про це в коментарі редакції “Бахмут IN.UA” повідомив Роман Коновалов, який виконував обов’язки директора Бахмутського міського центру зайнятості.
Бахмутський центр зайнятості припинив роботу
Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Він припинив свою роботу шляхом реорганізації. Це сталося у жовтні.
Фактично установу було приєднано до Слов’янського центру зайнятості.
“Бахмутський міський центр зайнятості більше не існує як юридична особа. Його було реорганізовано шляхом приєднання до Донецької обласної служби зайнятості. Фактично його ліквідували і тепер він залишається у структурі Слов’янсько-Бахмутського управління Краматорської філії Донецької обласної служби зайнятості”, — повідомив Роман Коновалов.
Куди звертатися бахмутянам
Жодних повідомлень про припинення роботи Бахмутського міського центру зайнятості редакція не знайшла. Лише в описі сторінки Слов’янського центру зайнятості в Fecebook вказано, що це Слов’янсько-Бахмутське управління.
Тепер бахмутян прийматимуть у Слов’янсько-Бахмутському управлінні Краматорської філії Донецької обласної служби зайнятості. Тут надаватимуть послуги мешканцям Бахмутського і Слов’янського районів. Також у бахмутян є можливість скористатися онлайн-сервісами.
“Хоч Бахмутського центру зайнятості більше немає, спеціалісти продовжують обслуговувати населення. Але вже у складі Слов’янсько-Бахмутського управління. Окрім цього, бахмутяни можуть звернутися до спеціалістів через портал або застосунок “Дія”, обравши ту філію центру зайнятості, де вони мають намір обслуговуватися. Далі вони подають заяву і з ними зв’яжуться фахівці. Є можливість дистанційно отримувати послуги служби зайнятості щодо пошуку роботи, допомоги по безробіттю тощо. Онлайн-сервіси повноцінно реалізовані і всі послуги є доступними для бахмутян, але в нових структурах”, — зазначив Роман Коновалов.
Звернутися до Слов’янсько-Бахмутського управління можна за адресою: місто Слов’янськ, площа Соборна, 3 (6 поверх). Або за телефоном: +380 (50) 550 5460.
Переселенці та переселенки, які проживають у місті Обухів, Київської області, 26 та 27 листопада, можуть зареєструватися на грошову допомогу від УВКБ ООН. Сума виплати на […]
Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Установу реорганізували і приєднали до новоутвореного Слов’янсько-Бахмутського управління Донецької обласної служби зайнятості. Про це в коментарі редакції “Бахмут […]
10 мільйонів на реконструкцію Слов’янської лікарні, 112 мільйонів на утримання доріг та понад 30 мільйонів на техніку. Аналізуємо на Прозорро найбільші закупівлі Донецької області у […]
Кожна сім’я в Україні, в якій народилась дитина, може отримати соціальні виплати від держави. Мова йде про 41 280 гривень. Детальніше про те, що це […]
Російські окупанти заговорили про “відновлення” Авдіївки. Втім, чіткого плану відбудови в них немає. Окупаційна влада, нібито, спочатку відновить один житловий квартал, а потім на його […]