Обрати холодильник для дому — часто нелегке завдання. Потрібно підібрати модель холодильника, який буде пасувати під ваш інтер’єр квартири чи дому, матиме потрібну довжину та ширину, а також буде безпечним для дітей чи тварин.
Як правильно вибрати холодильник — читайте в матеріалі.
Який холодильник краще купити
Обираючи холодильник для дому варто звернути увагу на його якість, адже насамперед ця річ має служити вам не один рік: https://comfy.ua/holodil-nik-vstraivaemyj-beko-bcna306e3s.html. Перед тим, як йти за покупкою, варто виміряти довжину та ширину холодильника, а також врахувати такі чинники:
- скільки членів родини у вас є;
- як часто ви споживаєте напівфабрикати;
- чи часто готуєте вдома або ж надаєте перевагу доставці їжі;
- чи є у вас діти або домашні улюбленці;
- скільки місця у домі ви можете виділити під холодильник.
Зважаючи на це, можна виокремити основні вимоги до холодильника. Наприклад, холодильник з великою морозильною камерою, зручною підсвіткою всередині та з кількома відсіками камер — підійде родині, яка любить економити час на приготуванні їжі, робить заготовки чи купляє напівфабрикати, якими заповнює морозильну камеру. А от самі відсіки камер в холодильнику заповнює свіжими напоями та сезонними фруктами/овочами.
Зверніть увагу, що оптимальний обсяг холодильника на 1 людину близько 100-150 літрів, якщо у вас велика родина, то потрібно обирати холодильник від 300 літрів. Краще обирати енергоефективні холодильники, вони більш стабільні в умовах частих відключень світла, до таких можна віднести вбудовані холодильники.
Як вибрати вбудований холодильник
Вбудований холодильник — це зручне рішення для тих, хто любить впорядкований простір або ж ваша квартира/дім мають небагато вільних квадратних метрів. Тоді перед вами постає завдання зекономити простір на кухні чи вітальні. Переваги вбудованого холодильника в тому, що він має:
- покращену термоізоляцію;
- покращену шумоізоляцію.
Останнє важливо, якщо ви чутливі до зайвих звуків, або ж у вас вдома є немовля чи домашній улюбленець, яких шум може лякати. Якщо вдома є малюк, то варто подбати й про функцію блокування дверей, аби убезпечити дитину. Крім того, є моделі холодильників, які мають опцію сигналізації, це на випадок, якщо ви забудете закрити його.
Які бувають види вбудованих холодильників
Є кілька видів вбудованих холодильників, вибирати варто залежно від ваших потреб, розрізняють два види:
- повністю вбудовані холодильники;
- частково вбудовані холодильники.
Зазвичай для цієї техніки деталі роблять з нержавіючої сталі, тобто вашому холодильнику не буде загрожувати іржа. Також зверніть увагу, щоб всередині були не металеві, а скляні полиці, так холодильник прослужить вам довше.
Попри те, що вбудовані холодильники мають багато переваг, вони мають й недоліки. Зокрема, це вартість, але великі знижки на побутову техніку зазвичай є весною та взимку.