Main menu

46 439f7Виборці можуть змінити місце голосування на позачергових виборах до Верховної Ради без надання будь-яких підтверджень незхідності таких змін. Таке рішення ухвалила ЦВК 29 травня 2019 року. Відтепер виборцю, який хоче змінити місце голосування без зміни виборчої адреси необхідно до 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування. 

В Бахмуті Державного реєстру виборців знаходиться в приміщенні будівлі Бахмутської міськради на третьому поверсі. Графік роботи та контактні дані можна подивитись за посиланням.

Треба буде написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування та причину зміни місця голосування, надати копію паспорта. У відділі дадуть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, де буде вказана дата виборів (21 липня 2019 року), а також номер виборчої дільниці для голосування.

Виборець отримає тільки один бюлетень — за партійними списками. Обидва бюлетені - і за мажоритарного кандидата, і за партію - отримають лише ті виборці, які змінять місце голосування в межах "рідного" округу.