Київ — величезне місто з багатою історією та широким вибором локацій, які можна відвідати за будь-якої погоди. Проте, саме в холодну пору року можна насолодитися унікальною атмосферою радості та спокою.
Редакція Бахмут IN.UA ділиться власною добіркою цікавих місць в Києві, які варто відвідати пізньою осінню та взимку.
Куди піти в Києві
Київ — затишне місто, яке поєднує в собі несхожі одне на одну локації. Тут можна знайти безкрайні паркові зони, унікальні архітектурні творіння та навіть музеї з шедеврами мистецтва Європи, Азії та Давнього світу. І все це розкривається взимку, коли випадає перший сніг.
Поділ та Андріївський узвіз
Поділ та Андріївський узвіз — це друга за популярністю локація в столиці, яка здавна приваблює містян та туристів для відпочинку. Саме тут можна відчути неперевершену романтичну атмосферу Києва та побачити місто з нової сторони.
До того ж саме на Подолі розташовано безліч різноманітних активностей. Тут можна знайти цікаві гастрономічні локації зі стравами різних країн світу, масштабні алеї та справжні архітектурні шедеври, зокрема, Андріївська церква, узвіз та Михайлівський золотоверхий собор.
Взимку саме в цьому районі організовують різноманітні активності, зокрема, зимові ярмарки.
ВДНГ у Києві
ВДНГ — це душа Києва, яка також часто приваблює місцевих жителів, адже на цій величезній ділянці можна знайти безліч різноманітних активностей. До того ж комплекс регулярно використовують для проведення міжнародних й національних фестивалів, у тому числі й пізньою осінню чи взимку.
Крім активностей, на території ВДНГ працює урбан-парк — вільний простір, кластер для занять спорту та прогулянок серед.
Байкове кладовище
Якщо ж вам більше до вподоби тихі прогулянки з покоєм, то гарною та небанальною локацією може стати Байкове кладовище — паркова зона та найбільший некрополь України. Саме тут поховані Леся Українка, Василь Стус, Максим Рильський, В’ячеслав Чорновіл та багато інших.
Ключовими під час прогулянки на цій локації можуть стати роздуми про життя та дослідження чудернацьких надгробних пам’ятників.
Адреса: вулиця Байкова, 6. Станція метро Палац Україна.
Музей Ханенків
Прогулянки столицею України можуть відбуватися не лише на вулиці, але й в середині унікальних споруд Музей імені Ханенків Богдана та Варвари Ханенків — видатних українських колекціонерів та благодійників кінця 19 та початку 20 століття — це одна з таких локацій. Саме тут багато киян люблять відпочивати та досліджувати різноманітні культурні об’єкти світу в Україні.
Адреса: вулиця Терещенківська, 15. Станція метро Університет.
Вхід до музею платний. Гостьовий білет для дорослих коштує 100 гривень, для студентів та школярів — 50. Більше деталей можна дізнатися на офіційному сайті музею.
Національна бібліотека України імені Вернадського
Національна бібліотека України імені Вернадського — це головна бібліотека нашої країни та наймасштабніше за обсягом документно-інформаційних ресурсів книгосховище, де можна знайти книжки різних направлень.
Окрім наукової значущості, бібліотека має немало цікавинок в своєму екстер’єрі та інтер’єрі, які відомі на увесь світ. Навіть бувало й таке, що музичні виконавці з усього світу приїжджали в Україну спеціально, щоб відзняти кліпи в цій будівлі.
Адреса: Голосіївський проспект, 3. Станція метро Деміївська.
Для входу необхідно оформити постійний читацький квиток, який коштує 60 гривень.
Читайте також:
- Смачний пиріг, зігріваючий суп та корисний гарнір з італійськими нотками: три рецепти з моркви, які мають вишуканий смак
- FlixBus запускає новий рейс з України до Мюнхена: деталі та розклад
- Сонячна площа та дім Котляревського: п’ять цікавих місць Полтави, які варто відвідати кожному
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!