В Україні запустили цифрову платформу, яка зберігає памʼять про померлих

Микола Ситник 14:43, 13 Жовтня 2023
Сторінка
Сторінка сервісу / фото «Inheart»

В Україні з’явилась платформа «Inheart», яка дозволяє зберігати спогади про померлих близьких. Сервіс об’єднує альбомні фотографії, відеозаписи, листи та інші особисті спогади про померлого на одній сторінці.

Про це повідомляється на сайті платформи.

Чим корисний сервіс?

Перевагою платформи є безпека даних. Інформація про померлого зберігатиметься на кількох серверах у різних країнах, що збільшує надійність архівації даних.

Розробники сервісу також подбали про можливість максимально точно передавати геолокацію поховання. У такий спосіб користувач платформи зможе поділитися з родичами чи друзями координатами розташування пам’ятника, щоб вони легко знайшли його.

У проєкту є соціальна місія — кожна людина зможе зберегти спогади про своїх близьких у єдиному безпечному та зручному місці.

Олександр Сидоров // засновник платформи «Inheart»

Олександр Сидоров
Засновник проєкту «Inheart» Олександр Сидоров із QR-кодом / фото «Inheart»

Як скористатися? 

Платформа «Inheart» доступна за посиланням: https://www.inheart.memorial

Робота із сервісом:

  • Спочатку необхідно створити сторінку пам’яті та заповнити її базовою інформацією. 
  • Після цього слід поділитися посиланням на даний профіль із друзями померлої людини, щоб вони, за бажанням, написали теплі слова чи додали спільні фото або відео, яких немає у родини покійного чи покійної. 
  • Разом зі створенням сторінки користувач отримує від розробників сервісу QR-код, який можна розмістити на могилі, щоб легко та швидко згадати цікаві миті з прожитих днів померлого.

Наразі йде розробка окремого модулю для збереження пам’яті про загиблих у повномасштабній війні з росією українських захисників.

Нагадаємо, український фітнес-застосунок «BetterMe» спільно з виробником біонічних протезів «Esper Bionics» розробили програму тренувань для людей, які перенесли ампутацію.

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

БАХМУТ 13 8a619

Битва за Бахмут: хроніка подій (оновлюється щодня) доба 644

Бахмут вже понад рік тримає оборону. Українські військові захищають місто від російських окупантів. Про ситуацію в місті та на фронті щодня збираємо загальне зведення в […]

Концепція

Компанія Ріната Ахметова безкоштовно розробить проєкт відбудови мікрорайону в Бахмуті

Бахмутська міськрада звернулась до Групи Метінвест Ріната Ахметова з ініціативою розробити генеральний план житлового масиву в місті-фортеці. Невдовзі жителям Бахмута запропонують перший реальний концепт проєкту […]

17:46, 30.11.2023 Микола Ситник
Допомога жінкам у Румунії

Біженки з України. Чи справді доступ до медичних послуг у Румунії лише на папері

Для багатьох українських біженок профілактична медицина, а також поточне лікування є справжньою боротьбою з бюрократією та системою охорони здоров’я в Румунії. Хоча в законі зазначено, […]

17:20, 30.11.2023 Ancuța Ciolan-Stăvar
обстріл

У Торецьку під час видачі гумдопомоги окупанти обстріляли цивільних

Армія рф не припиняє прицільно бити по цивільному населенню Донеччини. Так, сьогодні, 30 листопада, окупанти поранили 3 мешканців Торецька, які перебували в житловому кварталі міста. […]

16:38, 30.11.2023 Микола Ситник
хакатон

Студентам пропонують розвивати ШІ у Мрії: як долучитися

Команда додатку Мрія спільно з Національним університетом “Києво-Могилянська академія” проведе хакатон для студентів, які прагнуть долучитися до розвитку освітнього застосунку. Реєстрація на захід, що відбудеться […]

15:49, 30.11.2023 Микола Ситник