В Україні планують запустити проєкт для реінтеграції ветеранок з інвалідністю: деталі

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 10:25, 20 Грудня 2024
Проєкт реінтеграції ветеранок в Україні / фото Fight For Right

Громадський рух VETERANKA у співпраці з Fight For Right запускає проєкт, який допоможе ветеранкам з інвалідністю реінтегруватися в суспільство. Він буде складатися з серії тренінгів та більш конкретної допомоги в представництвах організації в містах країни.

Про це повідомили представники громадської організації “Fight For Right” у Facebook.

Допомога ветеранкам з інвалідністю в Україні

Fight For Right спільно з рухом VETERANKA започатковують новий проєкт “Розширення можливостей ветеранок з інвалідністю”, щоб реінтегрувати ветеранок у суспільство, підтримати їх в активізмі на місцевому та національному рівнях.

Наразі планується відкриття офісу у Вінниці, де ветеранки та військові з інвалідністю зможуть отримати юридичну та психологічну допомогу. У межах проєкту також планується надання малих грантів на перекваліфікацію чи відкриття справи. Все це буде супроводжуватися постійними тренінгами із питань інвалідності та гендеру, інклюзивного працевлаштування.

Зараз критично важливо наголошувати на потребах військових, ветеранів і ветеранок з інвалідністю, адже ті, хто зараз повертаються — люди, які втратили здоровʼя на війні, і інклюзивність — це необхідний принцип, яким, на жаль, нехтує суспільство“, — каже співзасновниця руху VETERANKA Катерина Приймак.

Як стати учасницею проєкту

Для того, щоб зареєструватися у проєкті, потрібно написати на пошту організації Fight For Right: [email protected].

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Росіяни окупували село в Покровському районі, формують котел

Семаковська Тетяна 09:35, 20 Грудня 2024
Костянтинопольське / мапа Deep State

Російська армія окупувала село Костянтинопольське, в Покровському районі. Село спрощує шлях для росіян в напрямку Дачного. Також є просування окупаційної армії на інших ділянках фронту.

Про ситуацію в Покровському районі, читайте в матеріалі.

Костянтинопольське в Покровському районі окупувала рф

Бої поблизу Костянтинопольського тривали з осені 2024 року, в листопаді наші війська зачистили позиції росіян в посадці між Максимівкою та Костянтинопольским. 26 листопада росіяни знову почали просуватися вперед біля цього населеного пункту. З 4 грудня тут почалося активне просування окупаційних військ. 11 грудня наші війська відкинули росіян від Костянтинопольського. Але 20 грудня ворог зміг окупувати село, за даними Deep State.

Росіяни намагаютьс сформувати котел / мапа Deep State

Доброволець бригади “Айдар” Станіслав Бунятов припускає, що захоплення Костянтинопольського потрібне росіянам для утворення котла.

“Ворог продовжує проводити штурмові дії в напрямку Костянтинополя та Шевченко (Курахівський), для утворення чергового котла”, пише Бунятов.

В Покровському районі також росіяни просунулися біля села Зеленівка та Новооленівка. Бої тривають. Крім цього, росіяни мають просування в Краматорському районі, відомо про просування армії рф в селищі Зоря.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Черкасах і Умані припиняють роботу офіси УВКБ ООН

Валентина Твердохліб 15:55, 19 Грудня 2024
Прийом людей в офісі УВКБ ООН / фото благодійний фонд “Право на захист”

У Черкаській області припиняють роботи офіси УВКБ ООН. З 1 січня 2025 року будуть закриті офіси в місті Черкаси і місті Умань.

Про це повідомили в Telegram-каналі “Допомога УВКБ ООН Черкаси”.

Офіси УВКБ ООН у Черкаській області зачиняються

Офіси УВКБ ООН у Черкасах і Умані припиняють свою роботу. Вони зачиняються з 1 січня 2025 року. Про причини зачинення офісів не повідомляється.

Ці офіси також не прийматимуть заявки на отримання грошової допомоги з 20 до 27 грудня.

Зупинка прийому заяв на допомогу від УВКБ ООН

З 16 грудня пункти збору даних для реєстрації на грошову допомогу від УВКБ ООН, які підпорядковуються благодійному фонду “Право на захист”, припиняють приймати заявки по всій Україні. Така норма діятиме до кінця 2024 року.

При цьому пункти будуть працювати і приймати людей. Їх переведуть у режим консультування з проблемних питань.

Звернутися за консультацією люди можуть без попередньої реєстрації. Прийоми проводитимуть з 16 по 27 грудня з 09:00 до 16:00.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

окупації

Квитанція замість права власності: як у Бахмуті окупанти оформлюють спадщину

Окупаційна влада роз’яснила, як оформлювати спадщину в Бахмуті за російським законодавством. Для оформлення спадщини прийматимуть сумнівні документи та довідки. Зокрема, доказом можуть стати квитанції за […]

бахмуті

Окупанти облаштували “лабораторію дронів” у Бахмуті — готують БПЛА для фронту

Окупований Бахмут зараз більше схожий на військову базу, ніж на місто. Звідси окупанти надають вогневу підтримку штурмовим групам, які наступають на українські міста. Також у […]

Квітневий перерахунок пенсій 2025: нові суми, умови та отримувачі

З 1 квітня 2025 року в Україні автоматично перерахують пенсії для працюючих пенсіонерів та пенсіонерок, які після призначення або попереднього перерахунку пенсії продовжували офіційно працювати. […]

торецька

Росіяни намагаються прорватися до українських позицій у Торецьку через каналізацію

Торецький напрямок є одним з основних для рф. Окупанти активізували тут наступальні дії, залучивши нові сили і резерви. Щоб обійти українську оборону в Торецьку, ворог […]

Як купити пенсійний стаж у 2025 році: гід на процедуру та скільки коштує

Для виходу на пенсію в Україні потрібно мати 32 роки страхового стажу. Проте, існує механізм, який дозволяє купити роки різниці. Детальніше про те, як купити […]

18:35, 03.04.2025 Скопіч Дмитро