
У Дніпрі відбулось прощання з Майєю Михайленко — директоркою Бахмутського закладу дошкільної освіти №52 “Райдуга”. Освітянку поховали у вівторок, 6 січня.
Про це редакції Бахмут IN.UA повідомила Оксана Карпець — начальниця Управління освіти Бахмутської міськради.
Померла Майя Михайленко, поховання
Майя Михайленко померла 5 січня внаслідок важкої хвороби. Їй було 47 років. Прощання з бахмутською освітянкою відбулось вівторок, 6 січня, у Дніпрі. На ньому були присутні рідні і колеги Майї Михайленко.
Майя Михайленко присвятила понад 24 роки життя роботі в бахмутському дитсадку №52 “Райдуга”. Спочатку вона працювала практичною психологинею, а з березня 2019 року очолила заклад. В Управлінні освіти зазначають, що за час її керівництва дитячий садок зазнав значної модернізації, тут впроваджували нові підходи освіти. Її також згадують як добру і чуйну людину, яка могла надихати колег і підтримувати батьків та дітей.
Після евакуації з Бахмута Майя Михайленко працювала на освітній локації в осередку підтримки “З Бахмутом у серці. Дніпро”.
Читайте також:
- Загибель волонтера на Різдво: що відомо про трагічний випадок на Донеччині
- Бахмутський райвідділ поліції перевіряє повідомлення про ймовірне вбивство священика росіянами в Сіверську
- Померла Астапова Інна, ексдиректорка бахмутської школи номер 12
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

