
На Донеччині російський дрон убив французького журналіста Антоні Лаллікана, також внаслідок удару поранено українського фотографа Георгія Іванченка.
Про це повідомила 4-та окрема важка механізована бригада.
На Донеччині росіяни вбили французького журналіста

Як стверджує 4-та окрема важка механізована бригада, під час виконання професійних обов’язків на Донеччині від прицільного удару ворожого FPV-дрона загинув французький журналіст-фотограф Антоні Лаллікан.
За інформацією джерел ІМІ, удар по журналістах росіяни нанесли в районі Дружківки.
Разом із ним на місці подій працював український журналіст та фотограф видання Kyiv Independent, член Української асоціації професійних фотографів Григорій Іванченко. Він отримав поранення, наразі його стан стабільний.
Обидва журналісти перебували в засобах індивідуального захисту та мали чіткі розпізнавальні знаки — напис “PRESS” на бронежилетах.
“4 окрема важка механізована бригада висловлює щирі співчуття родичам, друзям та всім, хто знав загиблого пана Антоні Лаллікана. А також сподівається на якнайскоріше одужання Георгія Іванченка”, — написали у пресслужбі бригади.
Що відомо про Антонні Лаллікана
Антоні Лаллікан — фотожурналіст із Парижа, який працював у зонах конфліктів.
Його роботи публікували французькі медіа, такі як Le Monde, Le Figaro, Libération, Mediapart, Society, Paris Match, Les Echos Week End, La Vie та інші. Міжнародно його фотографії виходили у Der Spiegel, Zeit, FAZ, NZZ, Focus Magazin, Die Welt, Stern, TAZ, Le Temps, Der Standard, La Presse й багатьох інших виданнях.
Новий етап його кар’єри розпочався наприкінці 2020 року, коли він висвітлював Другу війну в Нагірному Карабасі в Вірменії.
У березні 2022 року, відразу після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, він вирушив у країну. Відтоді документував наслідки війни та розпочав довготривалу роботу поруч із мешканцями шахтарського Донбасу на південному сході України.
До теми:
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!