Main menu

Харківські музиканти, поети, митці їдуть з метою налагодження культурної та громадської співпраці між регіонами країни. 27 серпня в розважальному центрі "Побєда" о 13.00 відбудеться "Літературна зустріч", о 15.00 - показ фільму "Герої не вмирають", о - 19.00 концерт. Вхід вільний.

Культурно-мистецька ініціатива "Харків обрав Україну" із концертами відвідала Львів та Івано-Франківськ. Зібрані на концертах кошти, музиканти передали на потреби дітей, батьки яких загинули у війні проти російського фашизму. На цей раз культурний десант приїздить до Маріуполя, Бахмуту та Костянтинівки.

Поет та громадський діяч Сергій Жадан презентує свої книжки в рамках літературної програми і громадських дискусій. На просмотрі фільму "Герої не вмирають" можна буде поспілкуватися з автором, журналістом та співкоординатором Харківського Євромайдану, Володимиром Чистіліним. Музиканти рок-гуртів "Папа@Карло", "Собаки в Космосі", виконавець Борис Севастьянов - представлятимуть музичний Харків!

До мистецького, гуманітарного проекту долучилися письменники та музиканти зі Львова, Луганська, Макіївки та Києва. Серед них - Галина Крук, Люба Якимчук, Олексій Чупа, Павло Макаренко, Анжеліка Рудницька.

Проект реалізується за підтримки МФ "Відродження", волонтерів, митців, Бахмутскької міської ради та Розважального центру "Побєда".

7534 f6440