Main menu

123 01b34В Краматорську презентують другий курс навчань в рамках CANactions School for Urban Studies, який пройде за темою Майбутнє (пост) індустріальних міст України - (RE)THINK KRAMATORSK: Means and tools of urban research. Організатори запрошують активістів Бахмуту відвідати захід і приєднуватися до програми.

  Метою курсу є розробка стратегічних сценарів, а також тактичних пропозицій щодо розвитку Краматорська, з урахуванням його соціально-політичної, історико- культурної, економічної та просторової специфіки, а також сучасних тенденцій у сфері міського розвитку.

Студенти підсумують результати та розкажуть про свій досвід навчання в рамках першої частини школи, що уже триває близько місяця.

Директор освітньої програми Школи Владислав ТИМІНСЬКИЙ розповість про місію, цілі та завдання Школи, а також про те, як проходив процес навчання протягом, і чого вдалося досягти за цей невеликий проміжок часу.

Студенти презентують свої роботи, виконані під час воркшопів та лекцій, що їх проводили тьютори з Німеччини, Нідерландів, Латвії, України.

12 березня

Початок о 18:00

Місце проведення: “Вільна Хата”, Краматорськ, пр. Миру, 9

baner fb kramatorsk 16198