В Артемівському краєзнавчому музеї покажуть фільм про незаконних в’язнів і тюрми псевдо республік

Семаковська Тетяна 09:32, 10 Лютого 2016

87 2c37aКінопоказ фільму «Ті, що пережили пекло» відбудеться 11 лютого, в четвер, о 12.00 у приміщенні Краєзнавчого музею. Організатори кажуть, що це не просто кінопоказ – це звіт піврічного моніторингового дослідження фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням свободи в зоні збройного конфлікту на сході України.

Громадські активісти приведуть факти і цифри, які свідчать про грубі порушення прав людини, при незаконному поміщенні їх в місця позбавлення волі, з нелюдськими умовами перебування і факти жорстокого поводження або тортур.

На основі зібраної інформації автори звіту пропонують комплекс заходів, спрямованих на припинення виявлених порушень прав людини на непідконтрольних українському уряду територіях, привернення уваги міжнародної громадськості до описаних проблем та на притягнення до відповідальності осіб, винних у вказаних порушеннях.

Автори зустрічі також пропонують обговорити докази присутності російської агресії і життя людей на окупованій території, факти незаконного утримання людей в зоні АТО і на території самопроголошених республік.

Вхід вільний. На зустріч запрошуються всі бажаючі!

Презентація звіту запланована в рамках проекту «Продукти діяльності коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» для мешканців зони конфлікту». Проведення заходу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Міжнародного фонду “Відродження” за програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» та посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту «Українська миротворча школа».

Повний звіт доступний за адресою http://jfp.org.ua/system/reports/files/2/uk/SURVIVING_HELL_ua_web.pdf

56 b59e865 c7fe434 0a821

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]