Main menu

В Артемівському краєзнавчому музеї покажуть фільм про незаконних в'язнів і тюрми псевдо республік

87 2c37aКінопоказ фільму «Ті, що пережили пекло» відбудеться 11 лютого, в четвер, о 12.00 у приміщенні Краєзнавчого музею. Організатори кажуть, що це не просто кінопоказ - це звіт піврічного моніторингового дослідження фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням свободи в зоні збройного конфлікту на сході України.

Громадські активісти приведуть факти і цифри, які свідчать про грубі порушення прав людини, при незаконному поміщенні їх в місця позбавлення волі, з нелюдськими умовами перебування і факти жорстокого поводження або тортур.

На основі зібраної інформації автори звіту пропонують комплекс заходів, спрямованих на припинення виявлених порушень прав людини на непідконтрольних українському уряду територіях, привернення уваги міжнародної громадськості до описаних проблем та на притягнення до відповідальності осіб, винних у вказаних порушеннях.

Автори зустрічі також пропонують обговорити докази присутності російської агресії і життя людей на окупованій території, факти незаконного утримання людей в зоні АТО і на території самопроголошених республік.

Вхід вільний. На зустріч запрошуються всі бажаючі!

Презентація звіту запланована в рамках проекту «Продукти діяльності коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» для мешканців зони конфлікту». Проведення заходу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Міжнародного фонду "Відродження" за програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» та посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту «Українська миротворча школа».

Повний звіт доступний за адресою http://jfp.org.ua/system/reports/files/2/uk/SURVIVING_HELL_ua_web.pdf

56 b59e865 c7fe434 0a821