Main menu

Пункти незламності в Бахмуті: як знайти

316810028 682599930089231 5241068693251323070 n aa149В Україні обіцяють розгорнути сотні «пунктів незламності», в яких люди зможуть зігрітися та поїсти. На Донеччині станом на 23 листопада запрацювало 68 таких пунктів, проте міська влада обіцяє, що їх буде більше. 

Ми дізналися у начальниці відділу пресслужби Бахмутської міської ради, Наталя Кисиличиної, як бахмутянам повідомляють про «пункти незламності», адже на мапі їх немає.

«У Бахмуті на сьогодні організовано три пункти незламності, де люди можуть зігрітися, підзарядити свої мобільні телефони, випити гарячого чаю, але річ у тому, що Бахмут під постійними обстрілами, надважкий ранок та день зараз продовжується тому, що обстріли з ранку не вщухають» — пояснює Наталя Кисиличина.

За словами, начальниці відділу пресслужби Бахмутської міської ради — людей сповіщають через пункти видачі гуманітарної допомоги, через ОСББ та квартальних.

Бахмутянам повідомляють, куди вони можуть прийти та зігрітися. Ці три »пункти незламності» розташовані в різних районах Бахмута, але адреси з безпекової ситуації в міськраді не розголошують, щоб не наражати на небезпеку самих бахмутян.

Зазначимо, що речниця обласної військової адміністрації Тетяни Ігнатченко у коментарі Суспільному також повідомила, що про розташування пунктів незламності на Донеччині не повідомляють з міркувань безпеки. 

Фото: ілюстративне, Донецька ОВА

Читайте також: В Бахмутському районі зруйнували дитсадок «Мир»

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!