Main menu

Найближчими днями бахмутяни зможуть отримати безплатну ковбасу

sausage g41c270e54 1920 5bbeeЗавдяки місцевим волонтерам вже незабаром бахмутяни зможуть отримати безплатну ковбасу. В планах також роздати мешканцям, що залишилися в місті мівіну. Про те, де та як бахмутяни зможуть отримати ці продукти — розповідаємо в матеріалі.

Волонтерка Інна Гайдай разом з небайдужими назбирала кошти на ковбасу для бахмутян. Вдалося придбати 1000 палиць ковбаси, хоча спочатку в планах було лише  200 чи 500 одиниць продукції, її бахмутяни зможуть отримати найближчими днями. Кожен отримає по одній одиниці.

«На мівіну ми поки що збираємо, а от ковбаса вже приїхала в Дніпро до людини, яка буде нам її везти. Будемо її видавати всім охочим в руки, також старатимемося зробити фото, щоб розмістити у каналі», — розповідає Інна.

Ковбасу роздаватимуть безплатно, за словами волонтерки спершу вона запропонувала ідею, що саме купляти — м'ясна продукція отримала хороший відклик, тож саме її й закупили. Ковбасу придбали на заводі у Дніпрі, постачальник дізнавшись про ситуацію в Бахмуті запропонував дуже приємну ціну за продукцію, зазначає Інна. Знижка дозволила купити більше товару за меншу ціну.

photo 2022 11 16 18 22 05 2 89c38

Квитанція за придбану ковбасу. Фото: телеграм канал «Бахмут»

До кінця цього тижня ковбаса буде в Бахмуті, роздавати її попередньо планують на Ювілейній, ТЦ «Олімп», там де бахмутяни отримують корм для тварин. Бахмутянка зазначає, що їм надавали безоплатно приміщення й інші місцеві підприємці, за що їм дуже вдячні. Однак, в місті є мародери, тож обирали приміщення ще й з огляду на безпеку. 

Частину ковбаси будуть пробувати відвезти до центру, якщо знайдуть сміливців, які туди поїдуть. Роздавати планують у колишній кав'ярні «Франсуа» За словами Інни, останнім часом лише місцеві відгукуються на такі прохання, бо ситуація в місті небезпечна, люди везуть продукти під обстрілами. 
photo 2022 11 16 18 22 05 ec50e
Ковбаса, яка поїде до бахмутян з Дніпра. Фото: телеграм канал «Бахмут»

У випадку, якщо безпекова ситуація в місті буде прийнятною, ковбасу роздаватимуть у суботу 0 10:00, якщо ж будуть сильні обстріли, дату та час змінять.

«Це все дуже важко організувати, забирає весь час, але люди дуже активні, вони відгукуються на прохання про допомогу. Це все відбувається виключно завдяки містянам та небайдужим», — розповідає Інна.

Головне фото: Pixabay

Читайте також: Мережа магазинів в Бахмуті шукає працівників

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!