Main menu

Окупанти поширюють пропаганду про так званий обмін Херсона на Бахмут

201370290 1422361368127771 3273177470132982163 n b3157Російські пропагандистські джерела почали активно розповсюджувати фейкову інформацію про те, що начебто Херсон проміняли на Бахмут. Такі вкиди пов'язані з невдоволення російської верхівки, яка прагне виправдати свою ганебну поразку на Херсонському напрямку та створити інформаційний шум.

Окупанти у своїх пропагандистських джерелах поширюють фейкову інформацію про Бахмутський напрямок. Мовляв, українське командування розглядало варіант залишення Бахмута через нестачу ресурсів, але вивід військ рф з Херсону дозволив ЗСУ продовжувати оборону.

Screenshot 128 2239a

Окупанти поширюють пропаганду. Фото: скріншот з пропагандистського телеграм-каналу

Нагадаємо, що російські війська були змушені відступати з Херсону через контрнаступ ЗСУ. Військовий експерт та заступник директора Інституту світової політики Микола Белясков спростував російську пропаганду.

«Найбільш активні наступальні дїі ворог чинить на Авдіївському та Бахмутському напрямках і на напрямку Вугледару. Саме там росіяни зазнають основних втрат. Щоденну статистику від Генштабу, яку ми бачимо, це 600-700 людей особового складу росіян, це страшні втрати. Це є наслідком того, що ворог і далі намагається без успіху просуватися вперед. Спроби росіян просуватися вперед не мають ніякого ефекту, при цьому коштують вони йому дуже дорого», — повідомляє військовий експерт.

Він додає, що наразі прогнозувати, як будуть далі відбуватися наступальні дії ЗСУ важко. Водночас експерт зазначив, що, ймовірно, українські війська, продовжуватимуть тиснути на ворога на стику трьох областей — це Харківська, Донецька та Луганські області.

«Далі будемо виснажувати противника в обороні на Донеччині. Наше головне завдання, якщо ми говоримо про зиму — пройти цю пору з мінімальними втратами, максимально зберегти мораль, максимально зберегти бойовий дух, це найголовніше завдання», — вважає військовий експерт.

За його словами, російські війська намагатимуться перегрупуватися, підготувати резерви, підготувати оборону.

«Ймовірно, що масштабних наступальних дій не буде, як з одного так і з іншого боку (ред. війська рф та ЗСУ), але це не забороняє українській стороні постійно наносити ураження по пріоритетним цілям в тилу, які будуть бити по боєздатності, моралі», — наголошує Микола Белясков.

Експерт додав, що, ймовірними, цілями для ЗСУ стануть ворожі склади окупантів з одягом чи їжею. На ефективність ведення бою також впливатимуть надані Україні HIMARS.

Фото: Микола Белясков, Фейсбук

Читайте також: Окупанти брешуть про перемоги на Донеччині, щоб відвернути увагу від Херсону: зведення за 15 листопада

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!