Main menu

«Йде як саранча»: боєць з Бахмутського напрямку розповів про поточний стан справ

314360536 453075033672247 821828940230341690 n 90b23Ситуація в Бахмуті дуже складна, ворог не полишає спроб атакувати місто, однак ЗСУ не дають перехопити ініціативу.

Про це повідомляє військовослужбовець Володимир Назаренко в ефірі ВО «Свобода»

«Надзвичайна складна ситуація у Бахмуті. Ворог намагається тиснути на нас і штурмувати. Використовують всі засоби. Закидують нашу лінію оборони сотнями тіл, як штурмовими загонами в часи Другої світової війни. Артилерія рівняє із землею навколишні села, ліси та поля. Підозріло, що окупанти так зациклилися на Бахмуті», — розповідає Володимир Назаренко, лейтенант «Легіону Свободи».

За словами бійця, в цьому є найбільша проблема, адже так важко вести динамічну оборону, але ЗСУ це вдається. Назаренко підкреслив, що наразі головна мета Сил оборони змусити противника зазнати великих втрат.

Лейтенант наголошує, що у російських військ є дефіцит людських сил, тому в хід йдуть додаткові резерви. Зокрема, у бій йдуть мобілізовані чи колишні в'язні.

«Вони не цінують солдат, не цінують життя, не забирають навіть вбитих, пруть як саранча. Для росіян амуніція дорожча ніж той військовий. Для них люди — це просто статистична одиниця», — розповідає Володимир Назаренко.

Фото: Генштаб ЗСУ

Читайте також: Чотири поради, як говорити з родичами військових

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!