Бахмутянка організовує дозвілля для молоді в Черкасах

Семаковська Тетяна 14:27, 2 Листопада 2022

Лілія 0b025Громадська діячка Лілія Дудник в Бахмуті займалася допомогою ОСББ, працювала в молодіжному просторі FreeDOM HUB, допомагала мешканцям міста доносити свої ідеї та проблеми до місцевої ради. В нашому відеопроєкті «Донеччина в евакуації» бахмутянка розказала про свою діяльність, про те, чим відрізняється її досвід взаємодії з місцевою радою в Бахмуті і Черкасах, про те, як вдається поєднувати виховання донечки і активну громадську діяльність. Її історію про нове життя подалі від дому дивіться на відео.

«Ми даємо досвід. Ми самі переселенці, й знаємо як поводитись та що нам необхідно. Також, ми можемо дати досвід, що робити з переселенцями владі. Зараз ми анкетуємо переселенців, щоб розуміти хто саме приїхав в місто. Й будемо розробляти рекомендації для органів місцевого самоврядування», – відповіла на питання, чим громадські діячі з Бахмуту можуть бути корисними в Черкасах, регіональна координатора всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Лілія Дудник.

В рамках проєкту «Інтеграція ВПО в громаду міста Черкаси» вони займаються ознайомленням людей з культурною спадщиною краю. 

«Проводяться екскурсії в музей, де переміщеним особам розповідають, що таке Черкаси та яка у міста історія. Також, організовуються заходи для молоді ВПО та місцевої. Це може бути перегляд кіно, гра в настільки ігри, або навіть колективна зустріч на заході сонця», – розказує Лілія.

Громадська діячка запевняє, що в Черкасах взаємодія влади й громади дуже тісна. Місцева влада завжди реагує на потреби організацій:

«Якщо порівнювати Бахмут і Черкаси, у нас взаємодія з владою поетапна. Для великих проєктів взаємодіяти треба поступово. Спочатку лавочку поставити разом з місцевою владою, або якийсь майданчик, тобто потрібно більше часу».

Фото: скриншот з відео «Донеччина в евакуації»

Читайте також: Тренерка з Бахмута Олена Ковригіна відновила бізнес на Сумщині

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]