Main menu

Медколедж у Бахмуті не горів, однак частину споруди зруйновано

298935376 495001549296676 4654673859749829373 n 5d0a4В соціальних мережах поширилася інформація про те, що в Бахмуті горів корпус Комунального закладу «Бахмутського медичного фахового коледжу». Наша редакція зв'язалася з очільницею навчального закладу, Красножон Наталею Миколаївною, щоб підтвердити чи спростувати цю інформацію. За словами пані Наталі, корпус медколеджу не горів.

«В корпусі дійсно зруйновано четвертий поверх, пошкоджень багато, будівля постраждала від обстрілів, але поки не горіла», – розповіла директорка закладу.

Вона також додала, що зараз медичний коледж переїхав на Полтавщину, але ця адреса тимчасова.

«У нас є домовленості з селищем місцевого типу Нові Санжари. Вони здають нам в оренду будівлю 200 квадратних метрів, та в подальшому має бути ще гуртожиток 1200 квадратних метрів. Будівлі потребують ремонту, але нам обіцяють зробити його коштом селищної ради», – розповідає Наталя Миколаївна.

Навчання проходить дистанційно, а от практичні заняття планують проходити на базах лікувальних закладів в різних регіонах України. Кожен студент зможе проходити практику, там де проживає на цей час, зазначає директорка медколеджу.

Додамо, що набір першокурсників пройшов в повному обсязі. Колектив коледжу також зберігся, тож шукати нових працівників не довелось.

«Ми обов’язково повернемось в Бахмут. Але тільки коли там стане безпечно», – запевнила пані Наталя у коментарі редакції.

Фото: Бахмутський медичний фаховий коледж, Facebook

Читайте також: У Бахмутських пунктах обігріву можна буде зарядити телефон і поїсти

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!