Main menu

Два місяці без води й світла: мешканцям Красної гори потрібна гумдопомога

Красная гора 1 79c99У селище міського типу Бахмутської міської ради Красна Гора другий місяць немає води та електроенергії. Є інформація, що вже три дні як з місцевими мешканцями зовсім відсутній зв’язок, бо навіть підзарядити мобільний телефон можливостей немає. 

Наразі, як повідомляє голова селищного комітету Катерина Ковальчук, абсолютно кожен будинок пошкоджено, та деякі з них своїми силами відбудовують жителі населеного пункту. Вона нещодавно виїхала, але продовжує підтримувати зв’язок з мешканцями, наскільки це можливо.

Окрім проблем з життєзабезпеченням, також стоїть питання транспорту. Громадських автобусів тут вже давно немає, але більшою проблемою є те, що навіть рятувальні служби не можуть потрапити до селища. Людям самостійно відновлюють пошкоджені будинки. 

красная гора 2 c9c57

красная гора 3 de2a3

Взагалі, з близько 600 людей проживаючих на території селища до початку повномасштабного вторгнення, залишилось менше 100. В основному це люди похилого віку, та ті, хто мають проблеми зі здоров’ям. Для людей працює один продуктовий магазин, в якому вже давно немає навіть хліба, та деякі продукти привозять. 

На рахунок гуманітарної допомоги, її не привозили з серпня. 

«Мешканці Красної Гори потребують допомоги у вигляді хоча б хліба та води», – наголошує голова селищного комітету Катерина Ковальчук.

Фото надані Катериною Ковальчук.