Main menu

7e863862dc470d03a3e5fad619d9255f 833bcПро смерть Костянтина Лисенка наші підписники повідомили, що він наклав на себе руки, вистріливши собі в голову прямо у військовому госпіталі, де працював останнім часом. Містяни пам'ятають Лисенка як добродушну, відкриту і веселу людину, тому новина про його смерть стала для всіх несподіванкою. 

Лисенко багато років обіймав керівні посади: очолював профілакторій заводу кольорових металів, після чого пішов працювати головним лікарем до лікарні №2, де під час його роботи у відділенні неврології відкрили відділення інтенсивної терапії. В останні роки він обіймав посаду заступника головного лікаря Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування в Бахмуті - відповідав за роботу стаціонарів. Його безпосереднім керівником була генеральна директорка медичної установи Світлана Мельникова. Проте з початку повномасштабного вторгнення Росії Лисенко часто допомагав у військовому госпіталі.

291725460 609476323739127 1613323583609106278 n 35c95

Фейсбук Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмута

Ми спробували дізнатися про те, що трапилося у правоохоронних органів, колег та знайомих покійного Костянтина Івановича. Насамперед щоб спростувати чутки щодо причин такого вчинку, які вже почали поширюватися містом.

Неофіційних версій безліч, серед них навіть доведення до самогубства. Начальниця покійного відмовилась коментувати подію. Нам не вдалося поцікавитись про причини трагедії у рідних лікаря.

У спробі дізнатись правду редакція «Бахмут IN.UA» зв'язалася з поліцією, але правоохоронці відмовилися розкривати деталі події, пояснюючи це таємницею слідства. Єдине, що прояснилося: Костянтин Іванович справді пішов з життя. Розслідування ще триває, але все вказує на те, що він справді вкоротив собі віку.

Своїми спогадами про свого колишнього колегу поділилася заступниця головного лікаря Центру первинної допомоги м.Бахмута Олена Сологуб.

«Як людину його знала давно. Разом із ним працювала у профілакторії, була його сімейним лікарем. Костянтин Іванович був доброзичливою та чуйною людиною. Завжди дбав про здоров'я своєї мами, був добрим батьком і дідусем», - розповіла вона.

Костянтин Іванович не перший став лікарем у своїй родині. Його батько, Іван Іванович Лисенко, довгий час був головним лікарем Центральної районної лікарні, потім перейшов до лікарні №2. Ту саму професію обрала й дружина Лисенка-молодшого.

Наші журналісти неодноразово брали коментарі у Костянтина Івановича, коли він перебував на різних посадах в медичній сфері міста. Він ніколи не ховався від відповідальності, знаходив час на зустрічі та дзвінки, пояснював та коментував. Працюючи над створенням відділення невідкладної екстреної медичної допомоги в Бахмуті, він неймовірно пишався, що таке сучасне відділення буде саме в нашому місті. Ми дуже співчуваємо родині Костянтина Івановича та розділяємо їх біль від втрати.

Фото на головній 06274.