Main menu

1 43a6cСоцмережами та месенджерами почали ширитись чутки про можливе закриття дитячої лікарні. Можливо вони з’явились після новин про на активний наступ окупантів на східних межах Бахмутського району. Впевненості цим дописам додав той факт, що деяким жителям міста подзвонили представники лікарні з проханням забрати дитячі картки. 

Крім того, жителі міста не виключають, що такий крок представників лікарні може бути спробою провокації: таким чином змусити бахмутян евакуюватись, ускладнюючи умови їх і так нелегкого життя. Редакція «Бахмут IN.UA» поцікавилась, наскільки ця інформація відповідає дійсності, у генеральної директорки Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування м.Бахмута Світлани Мельникової. 

«Лікарня працює у штатному режимі, виходячи з того кадрового потенціалу, який є на сьогоднішній день», - розповіда Мельникова у коментарі «Бахмут IN.UA». 

Однак відомо, що наразі всю малечу, яка постраждала через війну чи з інших причин, та отримала травму у Бахмутському районі або на лінії розмежування, везуть для первинного лікування саме у бахмутську дитячу лікарню, а вже звідти перевозять до більш віддалених від фронту територій. Тому поки що функціонування медичного закладу припинятись не буде. А у разі змін населення повідомлять через офіційні канали зв’язку.

Фото Вільне радіо.