Main menu

290786792 4951539674957764 1582126738728504859 n c66d6Керівник Донецької ВЦА Павло Кириленко опублікував заяву, про те, що область скоріш за все залишиться без нормального газопостачання, відповідно потрібно шукати альтернативні джерела опалення. Чи можливо запустити централізоване опалення у багатоповерхівках в Бахмуті без газу і які чинники на це впливають - прокоментував заступник директора «Бахмут-Енергії» Сергій Логвінов.

«Дві котельні в Бахмуті можуть працювати на пелеті. Вони не подають тепло житловим будинкам. Одна котельня на вул. Південна, 2, друга на ступках вул. Дружби. Інші котельні використовують природний газ як паливо. Формула проста: немає газу – котельня не виробляє тепло. Перехід на альтернативні джерела теоретично можливий. Але це час і величезні фінансові витрати. Це рішення щодо повного переобладнання всіх котелень має прийматися міською владою як власником. Ми можемо лише подати технічні рішення. Але перехід доцільний у тому випадку, якщо це план експлуатації майбутніх років, а не порятунок одного сезону», - пояснив Сергій Логвінов.

Кириленко пише, що розрахунки потреб області для проходження опалювального сезону готуються. Скоріш за все у задання, які ставить перед собою обласна адміністрація не входять забезпечити опаленням багатоквартирні будинки, оскілки він зазначає:

«Тож одне із головних завдань — пояснити населенню, що з середини жовтня до середини квітня на території області має залишатися мінімальна кількість людей. Усі, хто не задіяний у процесі оборони області або підтримки її життєдіяльності, мають виїхати. У розміщенні евакуйованих жителів області розраховуємо на підтримку інших областей України, і я вдячний кожному, хто таку підтримку вже надає».